Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - MYROSHNYKOV
Added 14 Jul 2024

MYROSHNYKOV

@myro_shnykov
Number of subscribers: 32 364
Photos: 1,430
Videos: 204
Links: 5,370
Description:
Звіти по зборах / Підтримати блог - на резервному каналі https://t.me/zvity_myroshnykov FB: https://facebook.com/miroshnikov.bohdan Інста: https://www.instagram.com/bohdan.miroshnikov
Source

MYROSHNYKOV | Нарешті ліквідували ОСУВ "Дніпро"Але вилізла нова проблема - тепер руч...

Telegram community logo - MYROSHNYKOV MYROSHNYKOV @myro_shnykov
12 500 Views/Reach 2025-10-07 21:12 Message №8868
Нарешті ліквідували ОСУВ "Дніпро"Але вилізла нова проблема - тепер ручним управлінням великих ділянок фронтів займається відопвідне ОК (Оперативне команлування)Хоча задача ОК - більш організаційна та підтримуюча.А є ще, наприклад, ОК "Захід", де дупля не відбивають ні в чому. І тепер вони лізуть в управління фронтом.Ну бляха, не можуть у нас один раз та нормально надати всі повноваження корпусам, та не втручатися в їхню роботу.Звісно, там будуть теж "приколи". Як з 20-м АК.В тому корпусі досі "пороблено", і коли це закінчиться, а корпус нагадуватиме корпус (а не збірну солянку розрізнених підрозділів) - нікому невідомо.Але блін, скільки вже можна того ручного управління? Окрім додаткових необовʼязкових втрат, це більше ні до чого не призводить.Зараз виходить так, що ліквідовали ОТУ та завершують ліквідацію ОСУВ, але повертаються до нових-старих структур рівня ОК, роблячи з них занадто тісний організм у плані кількості командуючих різних ланок.Штаби заради штабів не закінчаться ніколи?🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦