Source
Портал "Моя Оболонь" | Народна депутат від Оболоні Мар'яна Безугла вийшла з фракції "Слуга на...
556 Views/Reach
2024-07-17 17:38
Message №3477
Народна депутат від Оболоні Мар'яна Безугла вийшла з фракції "Слуга народу".Як повідомила сама Мар'яна Безугла у своєму Facebook, вона не розділяє поглядів і методів роботи своїх колег у фракції і у своєму комітеті з питань національної безпеки, оборони та розвідки. При цьому вона звинуватила членів комітету у нівелюванні таких "критичних реформ, як про державну таємницю, СБУ, військову поліцію, нові статути ЗСУ на заміну радянським тощо". Також депутатка обурилася, що "рідна" франкція не тільки не підтримала її, а й почала "атакувати".Останнім часом Мар'яна Безугла гостро критикує військове керівництво за відсутність довгострокової стратегії, провали у реформуванні армії, методи роботи ТЦК, корупцію, а також "кумівство" при призначеннях на керівні посади, що за її словами призвело до значних втрат особового складу і техніки. У "відповідь" на це її нещодавно зняли з посади голови парламентського підкомітету з питань цивільного демократичного нагляду та контролю і навіть внесли у базу порталу "Миротворець".