Source
Портал "Моя Оболонь" | До 15 років ув'язнення засудили диверсантів, які підпалювали інфрастру...
607 Views/Reach
2026-04-29 16:16
Message №8122
До 15 років ув'язнення засудили диверсантів, які підпалювали інфраструктурне обладнання та автомобілі військових в нашому районі. Як повідомили у Київській міській прокуратурі, в ході досудового розслідування було встановлено, що в липні 2024 року троє підозрюваних через Telegram-канал отримали замовлення за гроші підпалити релейну та батарейну шафи на залізниці. Маючи придбаний для підпалу розчинник фарби, один із чоловіків облив ним шафи неподалік залізничної станції в Оболонському районі та підпалив їх. Також підозрювані спалили позашляховик військового Nissan Navara.Свої дії словмисники знімали на відео. В якості винагороди за "послуги" вони отримали 200 доларів за підпал шаф на залізниці та мали отримати 1 000 доларів за спалений автомобіль.Невдовзі чоловіків затримали правоохоронці. У суді обвинувачені своєї провини не визнали, але за наявними доказами суд визнав їх винними і призначив кожному покарання у вигляді 15 років ув’язнення з конфіскацією майна. Також вони мають відшкодувати завдані збитки.