Source
Портал "Моя Оболонь" | Новий тариф на поїзд у комунальному транспорті може сягнути 30 гривень...
680 Views/Reach
2026-04-23 15:11
Message №8038
Новий тариф на поїзд у комунальному транспорті може сягнути 30 гривень.Після нещодавнього доручення мера Віталія Кличка щодо підготовки підвищення тарифу на проїзд у комунальному транспорті, у міській адміністрації назвали собівартість разових поїздок станом на квітень поточного року. За розрахунками чиновників, проїзд одного пасажира у автобусах, тролейбусах і трамваях коштує 44 гривні, а у метро - 64 гривні. З урахуванням цього експерти транспортної галузі припустили, що підвищена вартість проїзду може становити 30 гривень.У свою чергу у ГО "Пасажири Києва" звинуватили чиновників у завищенні собівартості проїзду у більше ніж 2 рази. Активісти вважають, що реальні вартості разових перевезень складають 20,5 гривень для наземного транспорту і 26 гривень для метро. А завишені цифри є наслідком включення у розрахунки амортизаційних витрат на активи (тунелі, колії, рухомий склад і не тільки), які оплатили платники податків, тобто, ті самі пасажири.Додамо, що терміни підвищення тарифу на проїзд поки невідомі.