Source
Портал "Моя Оболонь" | Ситуація з інфраструктурою Києва станом на ранок 15 лютого.♦️ Мер Віта...
688 Views/Reach
2026-02-15 08:12
Message №7519
❗Ситуація з інфраструктурою Києва станом на ранок 15 лютого.♦️ Мер Віталій Кличко повідомив, що протягом останньої доби було відновлено теплопостачання для 1 500 будинків. Станом на сьогодні ще близько 1 100 будинків на лівому березі залишаються без опалення.♦️ У міській адміністрації доповіли, що Київ отримав вже 827 генераторів потужністю від 5 кВт до 900 кВт від урядів та благодійних організацій країн ЄС, США та Японії. А міська рада створила КНП "Служба енергетичної безпеки" - оператора, який обліковуватиме та розгортатиме автономні джерела живлення.♦️ Міністр енергетики Денис Шмигаль повідомив, що представники українських енергокомпаній працюють над пошуком старих ТЕС і ТЕЦ "радянських зразків" у Східній Європі. Їх інвентаризують та забирають цілими блоками певне обладнання, яке дозволяє ремонтувати теплові станції. Цей шлях відновлення був обраний по тій причині, що виготовляється нового обладнання займає багато часу. Також, за його словами, найближчими днями відключень електроенергії може стати більше через похолодання.♦️ У посольстві Японії повідомили про передачу для Києва 13 генераторів. Ще 3 надійдуть найближчим часом. Їх використають для підтримання роботи котелень для будинків, лікарень та шкіл.