Source
Lanterno | Зазвичай в таких Telegram каналах як цей, люди стараються писати від л...
208 Views/Reach
2025-12-31 18:27
Message №7230
💫 💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫Зазвичай в таких Telegram каналах як цей, люди стараються писати від лиця команди, якщо дозволите мені таку грубість, буду писати більше від себе.По традиції я маю сказати щось типу, [цей рік був піздєц як важкий, але я впораюсь, ми впораємось наступний буде краще]. Мене це завжди бісило, тому що завжди, в мене було відчуття наче люди оцінюють рік, який навіть ще не закінчився. Ну що ж. Мені є за що подякувати. Тож ... Перш за все хочу подякувати кожному, кожному хто вірить і допомагає, кожному хто є в команді. Переклад, оформлення коміксів, озвучка та дублювання видиво, візуальна частина каналу, взагалом команда не існувала б. І повірте мені б хотілося згадати буквально кожного, але боюсь ліміт повідомлень мені не дозволить. Просто знайте я про кожного пам'ятаю. Також окремо подяку хочу висловити адміністрації:jirakory, Айва, Anddy, Жирна Жаба, Дід та Лорі.Дякую за те що не дозволили мені опустити руки коли мені хотілось. Кожній співпраці яка була колись. І тут чесно неважливо наскільки мирно це закінчилось. Я справді хочу вірити, що ви дійшли до свого щастя. Подякувати за ті співпраці які будуть в майбутньому. Також хочу подякувати 👀Multi Geek👀. Дякую що навчили мене всьому новому. Ну і за взаємну допомогу також ;)ДЯКУЮ ВАМ ЩО ВИ ПРОДОВЖУЄТЕ, СПОСТЕРІГАЄТЕ, КОМЕНТУЄТЕ, ПОШИРЮЄТЕ.Загалом дякую тобі цей рік, ти не був ідеальним, останні місяці провели твої з глибоков депресією, але ти мене багато чому навчив, ДЯКУЮ ЗА ЦЕ.Я не буду казати, що наступний рік буде для когось легким. Бо це чесно кажучи повна 💫💫💫💫💫💫💫.Ніхто не може знати точно, але що точно мені відомо, ви зможете все. Просто тому що ви продовжуєте робити ті зимні ритуали, неважливо що вкладаєте в це. Тому що ви все ще живете. Тому що в кінці кінців погано трапляється, але є один плюс...Вічного нічого нема. З наступаючим 💫💫💫💫Та нехай русня все здохне нахуй.
Ава –Vali