Source
Нікополь 🇺🇦 Микитин Ріг | Так, ну що я на це можу написати?!кацапи - підараси! Мають здохнути бе...
56 Views/Reach
2026-01-07 21:30
Message №81628
Так, ну що я на це можу написати?!кацапи - підараси! Мають здохнути без світла, води, тепла і з прокляттям не маючи і на тому світі спокою!Амінь.💡 Що завжди в мене є на такі випадки 🙌Свічки, батарейки, павербанк, ліхтарики, лампа- USB, гирлянда на сонячних батареях, на батарейках, і USB-гирлянда. Якщо не все вмикати, економити, то можна протриматися норм, навіть звикаєш до такого печерного життя 🤪☝️Так само вода. Набрано надцять баклажок має бути! 🥶З теплом в зимку складніше. Одне скажу, не час для краси, головне тепло. 🤔Зажди, завжди будьте готові до будь-яких ситуацій! Одеса пережила два блекаута з перервою 6 днів ( у кожного в днях може бути по різному). Ми живі - це головне. Спали вдягнені, готували на один раз... Паралельно всьому, кончені кацапи лупили шахедами... встаємо і пиздуємо вниз, скільки б часу на годиннику не було. І не забувайте, що інтернет, а з ними сповіщення і сирени можуть накритися тазіком теж. Не панікувати, а чітко все собі розпланувати і усвідомити.Життя найголовніше! Як справитись з цим морально? Ніяк. Або ви сильні, або програєте. Рухатись. Бути обережним. Є час для сну - відпочиньте. 🙏 Обіймаю вас всіх! 🫂А ворогам смерть! 🇷🇺І кожному кацапу FPV в сраку!🔪Нікополь 🇺🇦 Микитин Ріг