Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Віталій Кім / Миколаївська ОДА
Added 14 Jul 2024

Віталій Кім / Миколаївська ОДА

@mykolaivskaODA
Number of subscribers: 340 599
Photos: 4,360
Videos: 2,620
Links: 566
Description:
Канал начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Віталія Кіма Сторінка Миколаївської ОВА в FB: https://www.facebook.com/mykoda
Source

Віталій Кім / Миколаївська ОДА | Міністерство енергетики та Уряд приділяють особливу увагу, аби допомог...

Telegram community logo - Віталій Кім / Миколаївська ОДА Віталій Кім / Миколаївська ОДА @mykolaivskaODA
91 700 Views/Reach 2026-02-06 15:46 Message №18348
Міністерство енергетики та Уряд приділяють особливу увагу, аби допомогти громадам пройти цю зиму і сформувати ресурс для модернізації.Під час Форуму прифронтових міст та громад у Харкові розповів про кроки, які вже зроблені та які зараз у роботі.📌 Понад 50 тисяч енергетиків і тепловиків залучені до ремонтів і відновлення. Для них усіх зробимо виплату в розмірі 20 тисяч гривень на місяць за січень, лютий, березень.📌 Збільшуємо імпорт електроенергії. Вийшли на рекордні обсяги імпорту з Європи. 📌 Понад 30 країн надають нам підтримку цієї зими. Генератори, трансформатори, когенерація тощо. Завдання місцевої влади — швидко все це встановлювати. 📌 Програми підтримки людей, бізнесів та ОСББ для встановлення додаткової генерації. Програма «СвітлоДІМ», пільгові кредити для приватних домогосподарств на встановлення альтернативних джерел енергії. 📌 Експериментальний проєкт із будівництва захисних споруд для об’єктів критичної інфраструктури у прифронтових областях. Виділено 6 млрд грн для ОВА. Наразі будуються захисні споруди для 93 критичних елементів на 84 енергетичних об’єктах.📌 Уряд виділив більше 2,5 млрд грн на закупівлю генераторів великої потужності. Насамперед обладнання для прифронтових громад.Важливо також говорити не тільки про антикризові рішення, але і про довгострокову стійкість:🔹 Децентралізація як новий стандарт. Когенерація для тепла та електрики. Встановлення СЕС там, де це ефективно. Створення акумулюючих потужностей.🔹 Енергетичний щит прифронтових громад. Маємо зробити так, щоб ключові об’єкти могли працювати автономно.🔹 Європейська інтеграція та робота з партнерами. У громад сьогодні величезний потенціал у співпраці з іноземними партнерами й організаціями. 🔹 Інвестиції громад у ЖКГ. Всі мають у свої бюджети закладати більше ресурсів на оновлення мереж і систем.🔹 Інвестиція в людей. Потрібно інвестувати в професійну освіту, залучати бізнес.Вдячний всім, хто зараз повертає світло і тепло. Дякую енергетикам, комунальникам, рятувальникам за те, що наші прифронтові громади тримають ритм. Служби працюють, мережі відновлюються, бізнес працює. Це заслуга людей, які залишаються на місцях і не опускають руки.