Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Миколаївська міська рада
Added 14 Jul 2024

Миколаївська міська рада

@mykolaivrada
Number of subscribers: 16 470
Photos: 20,600
Videos: 1,250
Links: 5,560
Description:
🇺🇦Миколаївська міська рада в Телеграм Новини міста офіційно. Наші ресурси Instagram: https://instagram.com/mykolaiv.rada?utm_medium=copy_link Facebook: https://www.facebook.com/mkradagov Сайт: https://mkrada.gov.ua/

👥 Number of subscribers

16 470
Average/Day:: -5
Average/Week:: -29
Average/Month:: -153

👁️ Average views per message

3 570
Average/Day:: 2,440
Average/Week:: 3,309
ERR: 21.68%

📊 Messages per Day

1.9
Last day: 11
Week average: 2.7
Average per day: 1.9

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

🇺🇦🤝🇩🇪У Миколаєві завдяки підтримці Німеччини відкрили сучасне реабілітаційне відділення У четвер, 13 листопада, в одній із міських лікарень Миколаєва відкрили оновлену другу частину реабілітаційного відділення.Це стало можливим завдяки співпраці міста з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ). Роботи з реконструкції виконали в рамках проєкту «Посилення стійкості міст у сфері життєзабезпечення міських територіальних громад в Україні».🏥Ця частина відділення розрахована на 20 ліжок. Вона дозволить надавати послуги близько 60 пацієнтам щомісяця. Тут оновили 21 приміщення загальною площею біля 350 квадратних метрів: палати, душові, санітарні кімнати, коридори та допоміжні зони. Простір повністю відповідає сучасним стандартам доступності для маломобільних груп населення. 👉На урочистому відкритті відділення були присутні Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, його заступники Анатолій Петров і Сергій Коренєв, начальниця управління охорони здоров’я Ірина Шамрай, директорка департаменту економічного розвитку міськради Тетяна Шуліченко, радник з питань будівництва проєкту «Посилення стійкості міст у сфері життєзабезпечення міських територіальних громад в Україні» Сергій Франчук. Міський голова подякував партнерам з GIZ та підрядній організації, яка виконувала ремонт, за цю важливу співпрацю та вручив їх представникам подячні листи. 🔗Докладніше - тут.
🇺🇦FabWeek 2025 у Миколаєві - місто, що відновлюється через інновації, освіту і культуруЗ 9 по 19 листопада Миколаїв стає містом, де технології, освіта й культура об’єднаються в одному тижні - FabWeek 2025.ГО Mykolaiv Water Hub відкриває одразу два FabLab-и – у Будинку офіцерів флоту та в Миколаївському фаховому будівельному коледжі КНУБА. 📌Ідея FabLab-ів має своє коріння в MIT – Massachusetts Institute of Technology, США і це перші FabLab-и на півдні України. Для Миколаєва вони стануть просторами, де миколаївські школярі, студенти й інженери зможуть вчитися творити, друкувати 3D-моделі, працювати з деревом і роботами - і, головне, розуміти, що майбутнє справді створюється власними руками. Зокрема, від Mykolaiv Water Hub стартують уроки з LEGO-робототехніки за такими напрямками як водопостачання, енергетика і транспорт та логістика. 🌐14 листопада ми говоритимемо про штучний інтелект, але не в теорії, а в дії. Разом із професором Наґаямою з Токійського університету та японськими компаніями Smart City Research Institute і Deloitte Touche Tohmatsu Japan учасники воркшопу дізнаються, як ШІ допомагає відновлювати критичну інфраструктуру України і робити її більш стійкою. Воркшоп проводиться за фінансування UNIDO – Організація Об’єднаних Націй з промислового розвитку і за активного залучення КП «ЕЛУ автодоріг». 👩‍🎓15 листопада наші учасниці нашої Стипендіальної програми Girls in STEM, яка реалізується за підтримки Миколаївського міського голови, презентують вже вчетверте свої STEM-проєкти і отримають стипендії."Ми хочемо, щоб FabWeek 2025 став для миколаївців і гостей міста тижнем натхнення - де креативність, навчання, винахідливість і спільна дія стають новими інструментами відбудови. Це платформа, де зустрічаються партнери з усього світу - від США до Японії, через Африку і Європу", - зазначила Ганна Монтавон, засновниця ГО Mykolaiv Water Hub. ☝️Організатори протягом тижня реалізують ще декілька цікавих для містян ідей, про які ми згодом розповімо.👉Зареєструватись для участі у FabWeek можна за посиланням.
🏠💪 Зарядка гаджетів, інтернет і теплий прихисток: у Миколаєві пункти незламності готові до роботиУ Миколаєві пункти незламності повністю готові до роботи. Вони розгорнуті на базі закладів середньої та дошкільної освіти, а також об’єктів соціального захисту. У разі блекаутів такі локації будуть відкриті й прийматимуть усіх містян.👉Загалом у Миколаєві підготовлено 25 пунктів незламності.Ольга Сергєєва, директорка одного із закладів, де облаштовано пункт, розповіла, що тут створено всі необхідні умови, аби містяни могли зігрітися, зарядити гаджети, випити гарячого чаю чи кави й трохи відпочити.«У нашому закладі пункт незламності працює з 2022 року. Є основне приміщення, де створено базові умови — тут можна заряджати телефони, випити чай або каву, зігрітися. Також є кімната матері й дитини та окреме приміщення для людей з інвалідністю», — зазначила Ольга Сергєєва. Пункт обладнаний трьома генераторами, один із яких підключений до котельні й може живити її під час відключень електроенергії.Більше деталей, а також адреси пунктів незламностей - за посиланням
🇺🇦🇩🇰До Миколаєва завітали представниці Данського культурного інститутуПані Джейн Клементьєва-Холм та пані Генрієтта Борг Рейнгольдт — представниці Данського культурного інституту у країнах Східного партнерства завітали до Миколаєва, щоб поділитися своїм досвідом та дізнатися про проєкти культурної сфери, що реалізуються наразі у місті.Зустріли гостей директор Агенції розвитку Миколаєва Віктор Сікаленко та радник з питань співпраці Ігор Філіппов. Миколаївські фахівці поділилися нашим досвідом, розповіли про волонтерські ініціативи й великі проєкти з інфраструктурною й енергетичною складовою, а також про роботу Агенції у сфері культури, платформ для творчості та залучення молоді до змін у місті. "Складно описати, як чудово зараз мати поруч партнерів, які не просто говорять про культуру, а бачать у ній силу. Дякую команді Данського культурного інституту за щирість та зацікавленість у нашому місті", — зазначив директор Агенції Віктор Сікаленко. 🤝Обговорили й можливі напрямки спільної роботи: актуальні культурні ініціативи, як от Українсько-данський молодіжний дім, й нові проєкти для розвитку креативного простору Миколаєва. 📌Dansk Kulturinstitut / Danish Cultural Institute — це міжнародна організація, що вже більш ніж пів століття просуває культурну співпрацю між Данією та світом. Через мистецтво, освіту та діалог вони створюють платформи для рівних прав, сталого розвитку, демократії та активної громадянської позиції.📷: Агенція розвитку Миколаєва
Дмитро Фалько привітав з професійним святом працівників харчової промисловостіЩороку в третю неділю жовтня в Україні відзначають День працівників харчової промисловості — свято людей, чия щоденна праця має надзвичайно важливе значення для кожного з нас.🥮З нагоди свята секретар міської ради Дмитро Фалько відвідав «Миколаївський хлібозавод №1», привітав його працівників та вручив почесні грамоти та подячні листи за високі показники у праці і вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста. 💪🏻Навіть під час війни цей колектив є яскравим прикладом відданості справі, стабільності виробництва та високих стандартів якості продукції.«Харчова промисловість — одна з ключових галузей економіки, яка забезпечує продовольчу безпеку, сприяє розвитку регіонів.Ми по праву пишаємося тим, що у Миколаєві працюють відповідальні, працьовиті та професійні фахівці, які щодня вкладають у свою справу знання, досвід і душу. Ваша робота — це стабільність та впевненість у завтрашньому дні для тисяч родин», - подякував фахівцям за працю секретар міської ради.
🏆🛶У Миколаєві відбувся Відкритий кубок міського голови з веслувальних видів спортуУ п'ятницю, 10 жовтня, у Миколаєві відбувся Відкритий кубок міського голови з веслувальних видів спорту. За головний трофей боролися спортсмени у трьох видах: веслування академічне, веслування на байдарках і каное та драгонботі. Спортивна подія розпочалася урочистим парадом на воді, де кожен човен показав свою майстерність та пройшов під бурхливі оплески вболівальників. 🚣Особливою родзинкою турніру став заплив на драгонботах. Тут змагалися команда військових, до складу якої увійшли члени профспілки захисників України та ветерани 39 бригади берегової охорони 30 корпусу морської піхоти, команда ветеранів з веслування на чолі з ректором ЧНУ імені Петра Могили Леонідом Клименком та команда студентів цього університету. На відкритті заходу були присутні секретар міської ради Дмитро Фалько, начальниця управління у справах фізичної культури і спорту Ірина Бондаренко, президент Миколаївської обласної федерації з веслування академічного Віктор Димов.“Всі веслувальні види спорту вимагають спритності, сили, координації. Але найбільше, що мені подобається в цьому виді спорту, - це воля. Наскільки сильно гребля виховує в людині волю та прагнення до перемоги. Тож я вам бажаю, щоб ви, окрім фізичного розвитку, ще розвивалися духовно і морально, щоб ваша воля була незламна. Вітаю всіх із цим спортивним святом”, - привітав присутніх Дмитро Фалько. Секретар міськради передав подарунки від громади. Два тренажери для “сухого” тренування та човен отримали вихованці СДЮСШОР, також човен передали нашому незламному веслувальнику, колишньому військовому Володимиру Дзюбинському. 🔗Докладніше - тут.
🇺🇦🇩🇰 Миколаїв відвідала міністерка у справах Європи Королівства Данія Марі Б’єрре! Днями до Миколаєва завітала делегація з Данії на чолі з міністеркою у справах Європи Марі Б’єрре та представниками EUNABO.Зокрема, відвідали ЦНАП у Заводському районі — сучасний, інклюзивний сервіс для мешканців громади.📅 Центр відкрився 26 серпня цього року, і вже за короткий час тут надано близько 2500 послуг.Загалом доступно понад 160 адміністративних послуг.Центр відповідає всім вимогам інклюзивності, а також тут працює ветеранський хаб для військових, ветеранів і їхніх родин.💡 Це вже другий ЦНАП у місті, відкритий за підтримки міжнародних партнерів.Проєкт реалізовано у партнерстві з Данською радою у справах біженців за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії. Меблі для центру придбані ПРООН в Україні за фінансової підтримки Королівства Данія, а обладнання — за кошти міського бюджету.📍Тепер ЦНАПи працюють у кожному районі Миколаєва:— в Інгульському: просп. Богоявленський, 1— у Центральному: вул. Адміральська, 20— у Корабельному: просп. Богоявленський, 314— у Заводському: просп. Центральний, 11/5Запрошую завітати та скористатися послугами!🤝 Дякую міжнародним партнерам за підтримку нашого міста та спільну роботу задля комфорту миколаївців.
🏅 Кузня чемпіонів: миколаївське спортивне товариство «Динамо» відзначає 100-й день народженняМиколаївський осередок фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» відзначає поважну дату — 100 років із дня заснування.З цієї нагоди у Миколаєві відбулися урочистості. Участь у заході взяли перший заступник міського голови Віталій Луков, начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім та його перший заступник Георгій Решетілов, голова обласної ради Антон Табунщик, депутати міської ради та Верховної Ради України, а також представники правоохоронних органів.👉ФСТ «Динамо» є однією з найбільших спортивних організацій країни, яка об’єднує як професіоналів, так і аматорів спорту. Миколаївський осередок за 100 років підготував численних чемпіонів національного та міжнародного рівня. Свою майстерність спортсменам передавали такі видатні тренери Миколаївщини як Віктор Новосельцев, Микола Хаджиогло, Михайло Сенів, Валерій Барський, Володимир Воронцов, Володимир Москаленко тощо.Сьогодні у «Динамо» працюють, зокрема, відділення з боксу, самбо, дзюдо, аеробіки та фехтування, де готують нове покоління чемпіонів.Під час святкування відбулося відкриття оновленого спортивного залу. У 2022 році «Динамо» зазнало ракетного удару, внаслідок якого була суттєво пошкоджена база товариства.Більше читайте тут
🎉 Ціла епоха: кафедра цифрової інтелектуальної економіки НУК відзначає 60-річний ювілейСьогодні кафедра цифрової інтелектуальної економіки Національного університету кораблебудування імені Адмірала Макарова святкує 60 років від дня заснування. З цієї нагоди в університеті відбулися урочисті заходи.Привітати викладачів і студентів завітали перший заступник міського голови Віталій Луков та начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім.👉 Звертаючись до зібрання, Віталій Луков наголосив, що НУК є одним із найстаріших університетів Миколаєва, який десятиліттями зміцнює фундамент вищої освіти регіону. Викладачі закладу зробили вагомий внесок у розвиток і поширення різних галузей науки – від кораблебудування до економічної теорії.Перший віцемер додав: кафедра економіки відрізняється досвідченими викладачами, які незмінно дають якісні знання та допомагають випускникам знаходити своє місце в житті.«Дякую за вашу працю. Щиро бажаю й надалі збагачувати свій досвід, аби він підтримував високий авторитет України як країни з потужним інтелектуальним потенціалом», – сказав Віталій Луков. З нагоди свята перший заступник міського голови вручив педагогам нагороди.
Цього тижня я онлайн долучився до круглого столу в рамках Генасамблеї ООН та Climate Week у Нью-Йорку.Розповів міжнародним партнерам, що означає жити прифронтовому місту під час війни.Миколаїв пережив руйнування водопостачання, російські атаки на енергетичну інфраструктуру, перебої з теплом узимку. Але навіть у цих умовах ми рухаємося вперед: встановлюємо сонячні станції з батареями в лікарнях та школах, щоб операційні й реанімації працювали навіть під час блекаутів; запускаємо перший завод із переробки будівельних відходів разом із JICA — уламки руйнувань стають матеріалом для нових доріг.Це і є приклади «зеленої відбудови» та кругової економіки.Ми просуваємо ідею вільної економічної зони та стратегію «Місто на хвилі», об’єднуючи гранти, донорську допомогу й приватний капітал. Уже залучено понад 1 млн доларів на програми освіти, кліматичні проєкти й розробку нових концепцій розвитку. Ці ініціативи можуть відкрити шлях до 12,2 млрд євро інвестицій.Важливо, що про Миколаїв знають у світі.Щиро дякую Ініціативі ЕС та ПРООН «Мери за економічне зростання», Danish Innovation Facility, а також the Global Covenant of Mayors за увагу до нашого міста й підтримку наших кроків уперед!