Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Миколаївська міська рада
Added 14 Jul 2024

Миколаївська міська рада

@mykolaivrada
Number of subscribers: 16 470
Photos: 20,600
Videos: 1,250
Links: 5,560
Description:
🇺🇦Миколаївська міська рада в Телеграм Новини міста офіційно. Наші ресурси Instagram: https://instagram.com/mykolaiv.rada?utm_medium=copy_link Facebook: https://www.facebook.com/mkradagov Сайт: https://mkrada.gov.ua/
Source

Миколаївська міська рада | Миколаїв завершив опалювальний сезон 2025-2026: як місто пройшло зиму2...

Telegram community logo - Миколаївська міська рада Миколаївська міська рада @mykolaivrada
1 900 Views/Reach 2026-03-25 09:03 Message №23763
Миколаїв завершив опалювальний сезон 2025-2026: як місто пройшло зиму24 березня у Миколаєві офіційно припинили подачу тепла в оселі містян. Попри постійні обстріли, блекаути та енергетичні виклики, місто пройшло зиму стабільно та без масштабних аварій.🚩Цей сезон став справжнім іспитом для комунальних служб. Робота велася в умовах регулярних відключень світла, що потребувало миттєвої реакції та залучення альтернативних джерел енергії.Міський голова Олександр Сєнкевич зазначив, що завдяки системній підготовці місто показало високий рівень стійкості:«Попри складні умови, опалювальний сезон вдалося пройти стабільно. За підсумками — це один із найкращих сезонів за останні роки з мінімальною кількістю аварій і відключень».👉Для боротьби з блекаутами «Миколаївоблтеплоенерго» задіяло 217 генераторів та 59 комплектів інверторів з акумуляторами.👉Замінено кілометри зношених труб на сучасні попередньо ізольовані (зокрема, масштабні роботи на вул. 6-й Слобідській та вул. Космонавтів).👉На базі котелень продовжували працювати 79 точок видачі очищеної води та 44 свердловини.👉Підготовка до наступного опалювального сезону вже розпочалася. Зокрема, «Миколаївоблтеплоенерго» проводить роботи з укладання понад 300 метрів попередньо ізольованих труб на вулиці Космонавтів.☝️Пріоритетом залишається повна енергетична автономія: на 36 об’єктах планують встановити сонячні панелі та системи накопичення енергії (ESS), що дозволить котельням працювати навіть під час тривалих відключень світла.