Source
Миколаївська міська рада | Відзначили найкращих: у Миколаєві до Дня тренера нагородили наставникі...
3 000 Views/Reach
2025-07-19 09:44
Message №19854
🏆Відзначили найкращих: у Миколаєві до Дня тренера нагородили наставниківУ Миколаєві напередодні Дня тренера привітали та нагородили кращих викладачів спортивних шкіл міста. Їм вручили грамоти та подячні листи міського голови. На заході були присутні Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, секретар міської ради Дмитро Фалько, начальниця управління у справах фізичної культури і спорту міської ради Ірина Бондаренко та спортивні наставники міста.Мер привітав тренерів, наголосивши на важливості спорту та внеску наставників у формування людських якостей: “Спорт виховує людські якості та формує внутрішній стержень. Хочу вам подякувати, адже робота у вас непроста - важливо самому мати цей стержень і не зламатися. Тому бажаю вам всім міцного здоров'я, перемоги і впевнений, що Миколаїв ще неодноразово прозвучить на міжнародних спортивних змаганнях”. В цей день за високий професіоналізм, відданість обраній справі, вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту у місті Миколаєві 11 тренерів міських шкіл отримали почесні грамоти міського голови, а 14 - подячні листи. Докладніше - тут.