Source
Миколаївська міська рада | Друзі, бачу багато відміток і коментарів щодо жахливої ситуації, яка с...
2 300 Views/Reach
2025-03-04 16:22
Message №17671
Друзі, бачу багато відміток і коментарів щодо жахливої ситуації, яка сталась в обласному будинку дитини. А дехто шле прокльони на мою адресуЯ розумію ваші емоції та розпач. Проте прошу за цими емоціями не забувати про критичне мислення. Цей заклад знаходиться у підпорядкуванні обласної ради, хоч і розташований на території Миколаєва. Міська рада у такому випадку не впливає на роботу закладу, не відповідає за кадрові рішення та не має повноваження управління обласним будинком дитини.Будь ласка, розділяйте де міська влада, а де обласна. Я вже бачу, що омбудсмен звернув на цей випадок увагу і впевнений, що обласна рада вже займається питанням і виправить всі помилки. Також хочу зазначити, що в підпорядкуванні міста знаходиться Служба у справах дітей. Наші спеціалісти займаються питаннями всиновлення, опіки, а також активно комунікують з дитячими будинками сімейного типу. Загалом, на нашу службу у справах дітей покладено понад 50 функцій та повноважень.Дякую за вашу небайдужість! Діти — це наше все, вони не мають знаходитись в таких умовах.