Source
△ Чистилище Михайлівка 🇺🇦 △ | Безпізди 2.1 ТЕРОР СТРАХОМ Знову коротко по суті, але окремо скажемо п...
3 310 Views/Reach
2026-06-03 17:15
Message №2815
#Безпізди 2.1 ТЕРОР СТРАХОМ Знову коротко по суті, але окремо скажемо про удари по Запоріжжю, та дрони над містом Підари як завжди роблять акцент на удари шахедами, летить як попало та куди попало Все це виключно для того аби перевірити та «прощупати» моральний стан суспільства Тут без деталей що летіло скільки та куди, таких атак було десятки. Єдине що важливо це % збитих цілей, ріст ККД спостерігаємо щодня. Ви самі бачите кількість збиттів, та достатньо порівняти як було хоча б місяць тому. Так, провівши там кілька годин вночі читаючи загрози та про те що звідки летить на вас чи ні, безсонні ночі з обстрілами перед робочим днем - це все гра на виснаження. Ціль цих хаотичних ударів - вивести суспільство з рівноваги, шахед робить 5 кіл над містом не для того аби знайти ціль, він атакує ваш режим «норми» який і так сам по собі вже відсутній. Так, для нас нажаль цей стан і є норма, і виникає лише питання «чого він долетів» та «скільки ще буде». Вони це розуміють, і розуміють що тиск на суспільство це тиск загалом на всі сили оборони. Наприклад удари по світлу - не мають жодного сенсу адже все від ВПК до критичної інфраструктури - автономне. Але, титанічна робота ведеться проти всієї номенклатури озброєння, ми не лише збиваємо 75%+ повітряних цілей, захист це не лише щит а ще й меч, щодня коли летить до нас - йде відповідь на ту сторону. І для більшості нормою стало - щодня бачити як щось десь горить там на рф, будь то логістика склади або нпз. Але наші відповіді - беземоційні, зважені і найголовніше системні. Від цього підару щодня все гірше, вчора закінчилось паливо, сьогодні закінчується підвоз основного запасу на лбз та тил, завтра..? І тут найцікавіше, ми не будемо тут кричати що перемога завтра, але в цьому році як би там не було - мʼяч на нашій стороні. І саме через це вони посилюють тиск. Саме через це ви відчуваєте це на собі, адже адекватно відповісти вони просто не взмозі. Уловили шановні. Не можуть на полі бою - намагаються в тилу.Запоріжжя 🤘Стосовно фпв в Запоріжжі. Все те саме. Ви бачите удари які направлені на АЗС, авто, парковки, просто удари по будинках. Ви бачите терор в наслідок відчаю противника, а противник у нас підар. Коли у них були ну дуже активні дії та певні просування - ви цього навіть не відчували а хтось і не знав. Коли вони ЩОДНЯ втрачають окуповані території, ціна яким була кілька тисяч підарів за 1 квадратний км. Ось тут ви це відчуваєте. Наразі вони використовують усі можливі засоби аби прорватись в повітрі на місто, летить бортів - десятки. Долітають одиниці. Але вже цей факт - привід бути обережнішим. Привід тримати голову холодною а не заливатись думками «Я вийду в магазин - мене вбʼють» Протидія є, вона працює, вона покращується. Ми слідкуємо. Відповідь кожному підарському підрозділу буде, кожному пілоту. Не пафосна, не феєрична - але влучна та кривава від сил оборони.На сьогодні, нам випала честь бути трішки але дотичними до цього питання, разом з нашими друзями. Інформація про загрози за допомогою деяких нових засобів - є в Очах. І тут обʼєктивно можемо сказати що лише там моніторять повітряний простір включно з дрібними бортами в повітрі. Знову ж таки, без технічних подробиць для безпеки і нас і вас.З цього приводу напевно все що можна сказати, багато чого залишається під туманом війни, але це питання часу. Бережіть себе, реагуйте на тривоги, слідкуйте за небом та за моральним станом. Нам з вами ще спостерігати як русня горіти від балістики буде, та як наші дрони за 3000км полетять, але то вже спойлери 😏