Source
Миргород | News Hub | Штучні квіти – небезпека для довкілля!‼️Напередодні поминальних днів н...
644 Views/Reach
2025-04-22 10:31
Message №13433
Штучні квіти – небезпека для довкілля!‼️Напередодні поминальних днів нагадуємо жителям Миргородської громади, що згідно з Правилами благоустрою територій населених пунктів Миргородської громади використання, розміщення та покладання на об'єктах благоустрою (кладовища, меморіальні комплекси, пам'ятники, культові споруди) продукції з синтетичних матеріалів (штучних квітів, вінків, корзин тощо), заборонено.❓ Чому варто відмовитися від штучного декоруШтучні квіти виготовляють із синтетичних пластмас, ниток та паперу, оброблених парафіном. Під впливом сонячного проміння вони не лише виділяють неприємний запах, а й можуть стати причиною займання.❌ Іх категорично заборонено спалювати або закопувати, адже вони розкладаються десятки років, а під час горіння виділяють небезпечні для здоров'я речовини - фенол, формальдегід, оксиди азоту й сірки, діоксини. Ці сполуки мають сильну канцерогенну дію і можуть спричиняти онкологічні захворювання.🌷 Альтернативою можуть бути вінки та букети з живих квітів і хвої, живі квіти, висаджені в ґрунт, газонна трава, сухоцвіти, лампадки, свічки.🙏 Вшановуймо пам'ять про померлих з повагою до живих та навколишнього середовища!Закликаємо всіх бути свідомими: обираймо безпечні й екологічні рішення. Бережімо довкілля та здоровʼя один одного!Facebook|Viber| WhatsApp |YouTube