Source
#МузейНаПоштовій площі в м.Києві | Ну і саме головне, виявилось, що для чиновництва особливо складним для...
343 Views/Reach
2024-07-15 21:08
Message №231
Ну і саме головне, виявилось, що для чиновництва особливо складним для сприйняття є сам факт існування Музею, що зміг запрацювати незалежно від їхньої бездіяльності та безініціативності. Тепер почалась «прокачка» у провладних кабінетах та агітація за подальший розвиток у «найбільш доцільному форматі міського музею"...Але ж панове, при всьому профіциті, відсутності обмежень на створення нових закладів, при вже готових детальних пропозиціях попередніх років щодо розвитку Музею, як міського закладу, за всі шість років місто не зробило жодного продуктивного кроку.І лише на засіданні робочої групи МКІП 3 липня 2024 вперше представники міста зізнались, що не планують реалізовувати інвестиційний проект – читай, будувати ТРЦ часів януковича. ТО ЩО Ж місту заважає зараз пристати на пропозицію розвитку вже створенної музейної установи?! Очевидно, її незалежність та непохитна позиція у збереженні Пам’ятки як державного надбання.Ключове питання, до нас, засновників Музею - де ви візьмете фінансування? А це ключова тема у всіх випадках.По перше ні держава, ні Музей не повинні брати на себе фінансування наслідків самобуду під ТРЦ.По друге, Музей самостійно з часу створення взяв на себе питання щоденного цілодобового захисту пам'ятки та утримання її території, проведення детальної фотограметрії, розробки концепції розвитку території пам'ятки, розслідування наслідків будівництва ТРЦ, розробку концепції музеєфікації тощо. Кожна з цих позицій так само потребувала ресурсів і вимірюється грошовим еквівалентом. І саме головне, засновники Музею на відміну від чиновників, мають сміливість усвідомлювати значущість збереження Пам'ятки та взяти на себе відповідальність за результат потрібний для зміцнення та пропагування нашої державності.Хочемо наголосити, що Музей вже існує та нікуди не дінеться, адже має по-перше визнання партнерів в Україні та за кордоном і величезну кількість прихильників з різних куточків світу. Він все одно лишається на території міста Києва і нікуди з неї не зникне.😉Питання лише у тому, що місто, як адміністративна одиниця, мало вже всі можливості для створення Музею, проте його було створено громадянами України самостійно, оскільки прийшло усвідомокння марності очікування. Такі ініціативи є ознакою розвиненого суспільства та повинні бути підтримані міською та державною владою! Але на жаль ми маємо зараз зовсім зворотній процес, іншими словами місто робить все, щоб знайти спосіб припинення діяльності Музею та повернення питання до " так як було завжди"...Гаразд, але одне питання, чи зручно крокувати вперед з головою повернутою назад ?!Вочевидь, факт існування незалежного Музею на Поштовій площі потрібно нарешті визнати та припинити вести сьомій рік цю гибридну війну в столиці України проти звичайних громадян України, які виправляють помилки місцевої влади.З Днем української Державності, друзі!🇺🇦#МузейНаПоштовій #МузейПрацює