Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Олександр Мусієнко
Added 14 Jul 2024

Олександр Мусієнко

@musiienko_oleksandr
Number of subscribers: 3 099
Photos: 4,870
Videos: 1,900
Links: 7,970
Description:
Військовий аналітик, Керівник Центру військово-правових досліджень, військовослужбовець ЗСУ Тelegram - https://www.t.me/musiienko_oleksandr Twitter - https://twitter.com/Musiienko_O Youtube https://www.youtube.com/@Musienko_
Source

Олександр Мусієнко | ️Війна триватиме?! Чи ми на шляху до миру?!Не будьте наївними. Не буде...

Telegram community logo - Олександр Мусієнко Олександр Мусієнко @musiienko_oleksandr
1 180 Views/Reach 2026-01-24 00:42 Message №7667
‼️Війна триватиме?! Чи ми на шляху до миру?!Не будьте наївними. Не буде жодних ознак, що кремль готовий до миру, навіть якщо вони на це погодяться. Якщо припинення вогню має бути зафіксовано умовно 1 лютого о 00:00, то до 23:59 31 січня росія буде вести наступальні дії, буде завдавати ударів по українських цивільних об’єктах, буде робити все. Якщо вони не можуть взяти військовим шляхом, то просто зруйнують, знищують і продовжують створювати нестерпні умови для життя людей, що має усі ознаки геноциду.Якщо ворог бачить, що його удари приносять хоч найменшу ефективність (а, на жаль, наслідки є, вони негативні для нашої енергетики), то чому в зимовий період вона може від цього відмовитися, коли немає тиску з боку США і міжнародного співтовариства? Відмовиться від цього путін, знаючи його людиноненависницьку природу і природу цієї геноцидної війни проти України?Росія не сприймає перемовини в ОАЕ, як перемовини. Вони сприймають це як передачу умов про поступки на які має піти Україні. Впевнений, що українська делегація має серйозні аргументи і тримається гідно! В цей час масштабним обстрілом здійснюють тиск і показують, що може бути гірше. Для України принципово визначитись: якщо продовжувати перемовини, тоді розуміти, що простір для маневру у нас, без тиску від США на путіна, не так багато… І це або ілюзія перемовин, або обговорення поступок з українського боку. Але нам складно, бо тиск може бути і від Західних партнерів. Наприклад погодьтесь на поступки і отримаєте 800 мільярдів, вступ до ЄС у 2027 і гарантії безпеки. Вийти із переговорів, це скоріш за все означає втратити підтримку Заходу. Залишитись - обговорення зокрема меж і «червоний ліній» наших ймовірних поступок.Якщо такий варіант нам не підходить, тоді варто достроково завершувати перемовини в ОАЕ. Тоді це війна на максимальне виснаження. І тут у нас мають бути дуже потужні наші карти за рахунок яких ми впевнені, що можемо змінити ситуацію не тільки в коротко, а й довгостроковій перспективі на нашу користь, бо без цього ніяк.Але обирати доведеться, бо перебувати у двох таких станах, довго не вийде… Або мир, або війна, іншого не дано…