Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Олександр Мусієнко
Added 14 Jul 2024

Олександр Мусієнко

@musiienko_oleksandr
Number of subscribers: 3 099
Photos: 4,870
Videos: 1,900
Links: 7,970
Description:
Військовий аналітик, Керівник Центру військово-правових досліджень, військовослужбовець ЗСУ Тelegram - https://www.t.me/musiienko_oleksandr Twitter - https://twitter.com/Musiienko_O Youtube https://www.youtube.com/@Musienko_
Source

Олександр Мусієнко | Початок серпня ознаменувався активізацією перемовного треку.Звичайно, ...

Telegram community logo - Олександр Мусієнко Олександр Мусієнко @musiienko_oleksandr
1 050 Views/Reach 2025-08-06 20:34 Message №4535
Початок серпня ознаменувався активізацією перемовного треку.Звичайно, в таких масштабних конфліктах, як російсько-українська війна перемовний процес може бути розтягнутий на тривалий час.Але, можна скільки завгодно вправлятись в риториці коли і з ким зустрічатись, хто що заявив чи кому сказав. Однак, в сухому залишку мають значення лише 2 запитання:1. Чи готові ми піти на поступки РФ і погодитись на відхід із Запоріжжя і Херсону?2. Чи готові ми чинити спротив, доки не переживемо путіна?Обидва сценарії не найкращі… Бо при першому, я не уявляю хто на це піде взагалі! Путін не може взяти силою, тому і стогне…Другий передбачає наявність сил, волі до спротиву, готовності до тривалої боротьби. Це на тлі проблем які виникають і в мобілізації і в підтримці партнерів.Я вважаю, що варто обирати другий сценарій. Невідомо скільки ще протягне путін, але тримати фронт, бити вглиб рф, продовжувати нарощувати мʼязи - це вихід. Складно, страшно і дещо є невідомість… Але, в разі смерті Путіна ми отримуємо шанс і «вікно можливостей». Я вірю в роль особистості в історії (хоча називати путіна особистістю «язик не повертається»). Візьміть за приклад СРСР, єдиний злий геній який тримав цю всю історію був Сталін, вже після нього пішла поступова стагнація… і прикладів багато.Тому, перемовний процес це важливо і звичайно Україна чинить правильно, що діє послідовно із партнерами. Але, ключове - пережити путіна… Можливо до речі, це станеться раніше, ніж будуть якісь результати переговорів.Боротьба триває!Слава Україні!