Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Музичний гік леоснов7
Added 14 Jul 2024

Музичний гік леоснов7

@musicgeek
Number of subscribers: 1 502
Photos: 152
Videos: 11
Links: 570
Description:
Цікаве з музичного світу, а також з української індустрії. Суб'єктивно. Мене звуть @leosnow7 і я керую LiRoom.com.ua

👥 Number of subscribers

1 502
Average/Day:: -3
Average/Week:: -4
Average/Month:: -6

📊 Messages per Day

0.1
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0.1

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Ми перезапустили Black Balloon. Тепер це сольний проєкт Алі — чорна кулькаПерший сингл — ДЛЕЗ (дівчина легкої емоційної залежності). Чому так?https://www.youtube.com/watch?v=KLw6UzO1iJgРаніше ми писали пісні переважно на репетиціях, а Аля потім додавала свій текст. Black Balloon був гуртом, який народився ще зі шкільного гурту. І це було прекрасно. Ми зіграли на топових українських фестивалях. Обкатали багато міст в Україні. Встигли виступити в Покровську й Маріуполі.Але з якогось моменту гурт перетворився на наш з Алею дует. У 2023 ми випустили альбом «Далі вище», у який ввійшов весь матеріал, який ми хотіли випустити. Після цього підхід до написання пісень змінився. Тепер Аля пише їх повністю, а за мною залишається аранжування й гра на гітарі. І цей матеріал доросліший, інший, певне навіть інтимніший за те, що ми робили в Black Balloon.Думаю, це видно вже по першому треку. Ми хотіли одразу робити добре, того пішли до Стаса Корольова — людину, в музичному смаку й скіллах якого важко сумніватися. Стасу сподобалася робота і разом ми доробили цей трек. А потім зняли кліп прямо у нас на студії.Також знайшлися з kontrabass promo, які повірили в проєкт і радіють, що Аля генерує так багато контенту.Загалом, вітайте, проєкт чорна кулька! У нас великі плани, зараз ми тільки стартуємо. Дякуємо Музвар за новину, там можете почитати трошки детальніше.А зараз буду радий, якщо подивитеся кліп і скажете, як вам відео та пісняhttps://www.youtube.com/watch?v=KLw6UzO1iJg
Вчора Макс Нагорняк зробив пост з критикою програми «Тисячовесна» в доволі різкій формі. Мовляв влада просто хоче розбазарити 4 млрд грн ні на що від видом підтримки культури.Я дуже не погоджуюся з Максом у цій позиції. Ми це і наживо проговорювали, але якщо ця дискусія йде у пабліку, то треба про це сказати.«Тисячовесна» нова програма. Видно, що вона будується на очах. У ній багато, щонайменше, дивних моментів. Наприклад питання повернення інвестицій — що не притаманно грантовим програмам.Там, як на мене, надто вальяжно прописані певні правила. Можливо, це вже досвід роботи з УКФ у мені говорить.Але все це, насправді, нюанси, які можна виправляти, якщо буде таке бажання.А бажання Міністерства культури зробити щось корисне для музичної індустрії я бачу. І бачу ледь не вперше за весь час, поки займаюся музикою. Швидка реакція на звернення митців, відкриті зустрічі з міністеркою, прозора комунікація, купа івентів.Держава сигналізує прямим текстом — нам треба показати, що індустрія дійсно потребує цих грошей. А от що держава зробити тут не може — це придумати класні проєкти замість самих митців.Я бачив це в кількох роках, поки був експертом УКФ. Часто хороші проєкти просто не вміють в нормальну заявку й документацію. А посередні — вміють. Того другі виграють і складається враження, ніби бабки зливаються.Але з роками від УКФ отримували гроші все кращі й кращі заявки, інституція розвивалася, а ринок вчився з нею працювати. Потім цю систему хакнули, і вона почала відновлюватися тільки зараз.Я теж не до кінця розумію, чому ці гроші видали на «Тисячовесну», а не на вже усталений УКФ. Думаю, відповіді тут політичні, але зради я в цьому точно не бачу.Індустрії дають 4 млрд грн. Держава з усіх сил кричить — будь ласка, візьміть ці гроші і зробіть класне. Якщо класних проєктів не набереться. Ну… це не буде вина Мінкульта в цьому випадку.Мене запросили долучитися до експертної ради цього проєкту, як і Макса і я погодився. До речі тут навіть не закладений експертний гонорар (як в УКФ) і це теж одна з проблем програми. Але знову ж таки не критична як для основної цілі.Я вважаю, що судити треба по результатах, а не по намірах. Якщо «Тисячовесна» виявиться флопом — ну що ж, принаймні спробували якось інакше. Якщо з неї народяться круті проєкти — ну супер кайф. Ми дійсно всю дорогу просимо в держави гроші на підтримку культури. І от тепер, коли вона ці гроші роздає, мені видається дивним одразу казати, що це скам.Короткий висновок: подавайтеся всі, хто тільки може. А там уже подивимося на результати.