👁 931
26-03-05 11:36
Вітаємо переможців Х Всеукраїнської двотурової студентської олімпіади з інструментального виконавства: 1 ступеня:1. Диксленд "Dixie Sweet Table" (Денис Біда, Артем Джевагіров, Алексій Авраменко, Іван Худя, Євгенія Хмеленок, Дмитро Юрченко, Микола Винник)(Керівник - Роман Олещенко);2. Інструментальний ансамбль "Комбо" (Денис Біда, Алексій Авраменко, Іван Худя, Євгенія Хмеленок, Катерина Абдрахімова, Олексій Черняк, Катерина Іванова, Анастасія Галініна, Аня Буренок, Артем Бабак)(Керівник - Роман Олещенко);3. Квартет саксофоністів "Premier" (Катерина Абдрахімова, Олексій Черняк, Артем Бабак, Віталій Леонов, Дарія Гусаренко)(Керівник - Віталій Карпов);4. Марина Зажигай (Керівник - Віталій Карпов);5. Катерина Абдрахімова (Керівник - Віталій Карпов);6. Ілля Іванов (Керівник - Роман Олещенко);7. Денис Біда (Керівник - Роман Олещенко);2 ступеня:1. Брас ансамбль (Іван Худя, Дмитро Юрченко, Нікіта Коваленко, Олександр Невзоров, Богдан Нехай, Дмитро Купрієнко, Іван Попаденко)(Керівник - Роман Олещенко);2. Нікіта Коваленко (Керівник - Роман Олещенко)Щиро вітаємо та бажаємо нових творчих злетів!