Source
MULTIKI Races - Мультиспортивна Українська Ліга Трейлранінгу і Кантрі | На поговорити. Ми - орги старинні й консервативні)) Ми - ще з тих часі...
240 Views/Reach
2025-12-21 19:52
Message №769
На поговорити. Ми - орги старинні й консервативні)) Ми - ще з тих часів, коли на змаганнях були важливими: траса, розмітка, суддійство, безпека та фотки. Ну і атмосфера, звісно, тобто - ЛЮДИ. Все. Решта - не дуже й важливо)) Останнім часом все частіше зустрічаємось зі здивуванням, що наш стартовий пакет - це, по суті, просто стартовий номер :) Ми розуміємо, що комерційні старти активно привчають учасників до приємних подаруночків у стартовому пакеті і, звісно, ми теж не проти вас порадувати! Але не в наших звичках когось просити, а по власній ініціативі спонсори не дуже активно стоять в черзі з метою підтримати наші камерні сімейні забіги 🤷🏻♀️ Тому якщо у вас є ідеї, хто міг би бути спонсором / партнером наших стартів у 2026-му році або ви є представником компанії, яка готова поділить чимсь хорошим і корисним з нашими учасниками або/та переможцями - пишіть в особисті @delfineja!ПС. А в коментарях (чи теж в особисті) напишіть, будь ласка: вам важливо, чи є в стартовому пакеті "ніштячки" чи ні? 🫶