Source
Лонгріди Мюллера | Що ж.Схоже, чинна адміністрація США взяла за основу концепцію росії пр...
328 Views/Reach
2025-03-22 12:12
Message №809
Що ж.Схоже, чинна адміністрація США взяла за основу концепцію росії про те, що Україна сама винна у війні.Або як мінімум що росія не винна ні в чому.Тут вам і скасування обвинувачувальної риторики. І заяви про те, що з одним володимиром вони друзі і моляться один за одного, а інший повинен знати своє місце. І пошесть, яка перейшла ще від місій ООН часів мінських угод, коли українські контрудари виставляють екстремізмом, а російський терор пояснюють "ну в них же ж там війна один з одним". І порівняння з України з Газою. Загалом це наче якась частина стратегії трампа по, вибачте, ідіотизації населення США. Абсурд стає нормою. Очевидне піддається сумнівам. Тому якщо заявлять за кілька місяців, що "Україна повинна вибачитися за розв'язану війну перед світом і перед російським народом за його страждання зокрема", мені не буде анітрохи дивно.Тепер це наша геополітична реальність, подобається це нам чи ні.Не шукайте логіки і послідовності, не шукайте здорового глузду. Зараз два діда задають моду на маразм, психопатію і безкарність.