Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Лонгріди Мюллера
Added 14 Jul 2024

Лонгріди Мюллера

@mullers_longread
Number of subscribers: 490
Photos: 245
Videos: 12
Links: 62
Description:
Думки. Твори. Про життя.
Source

Лонгріди Мюллера | Голосування на одному популярному військовому каналі з +-притомною ауд...

Telegram community logo - Лонгріди Мюллера Лонгріди Мюллера @mullers_longread
540 Views/Reach 2025-01-03 08:29 Message №792
Голосування на одному популярному військовому каналі з +-притомною аудиторією.Цікавий побічний ефект: при таких вихідних даних будь-яке рішення військового та політичного керівництва буде сприйнято як зраду. Але щ усіх можливих рішень найгіршим буде життя за принципом "поки що так, а там побачимо". Зазвичай коли розвиднюється, то вже пізно смикатися.Мій голос на голосуванні теж є, цілком можливо, що моя думка помилкова, власне я і не наполягаю надто, бо на своєму рівні просто не володію усією інформацією.Водночас росія має чіткі наміри встановити свій вплив над Україною. Як на мене, наразі якщо і буде якась "заморозка", то лиш у випадку, якщо Захід проявить чітку позицію. Достатньо чітку, вищу, ніж стурбованість, обурення, поповнення ресурсу ППО, безпорадність ООН, невпевненість НАТО і гнилість Червоного Хреста. В чому маю сумніви. путін переконаний, що ми вже майже повністю в його руках і готується диктувати здачу чи не всього правобережжя.Втім, тільки Бог знає, як воно поверне.І хтозна, чи призупинка (тимчасова, то очевидно для усіх) БД не призведе до того, що ми просто загрузнемо в політичних срачах замість того, аби зігнати тисячі бульдозерів, міксерів і рити і лити, рити і лити, і робити мільйони одиниць ВЛАСНОГО озброєння.В будь-якому випадку - ми країна, що воює і це надовго. Назавжди чи ні, не знаю, але того, що накоїла росія, достатньо, аби принаймні два покоління ненавиділо її до кісток. Тож хай як воно поверне - феєрверків, шашликів, парадів, голубів і тд не буде. Буде втома і ще багато роботи. І етноцид на окупованих територіях.Ну і чисто рефлексії трохи.Я чимдалі дужче люто ненавиджу корупціонерів і корупціонерок всіх рівнів. Ще +-по мирняку ну типу якось воно вже як є. А зараз - це треба прирівнювати до державної зради. Розстрілювати ніхто не буде, але бодай РЕАЛЬНО конфіскувати все і позбавляти права обіймати посади можна було б. Тому що закон не дозволяє утискати права хапуг, а водночас мобілізаційні заходи уже чи не повністю змістилися у темно-сіру правову зону, але це взагалі окрема тема, надіюся і вірю, ми запустимо колись повноцінну мотивуючу ідеологічну кампанію та функціонуючу рекрутингову систему, а не оце. Втім, все з часом, якого катастрофічно бракує(Трошки вилив душу, вибачайте.Подякував.