Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - МОЗ інсайд
Added 19 Sep 2021

МОЗ інсайд

@moz_inside
Number of subscribers: 690
Photos: 13
Links: 10
Description:
#Я_Легенда або треш і угар охорони здоров'я Якщо вам є, що розповісти, можете сміливо писати на пошту [email protected] Найцікавіший контент буде опубліковано в каналі. https://t.me/joinchat/AAAAAFe3Sn0DTINRylzXmg

👥 Number of subscribers

690
Average/Day:: 0
Average/Week:: 0
Average/Month:: -2

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

👁 5,870 21-05-28 05:24
Зміна міністра в Міністерстві охорони здоров'я України - справа звична, встигла трохи набриднути, але місцями навіть забавна. А ось що НЕ забавно - це те, що третій міністр поспіль з невідомих причин залишає «володорювати» розум, честь і совість Міністерства - державну секретарку Інну Василівну Солодку.Ось і Віктор Ляшко, який чудово знає «королеву МОЗу» і її таланти - теж не наважується ініціювати звільнення людини, яка на диво погано виконує свої обов'язки. Навіть для української чиновниці - погано, а це, погодьтесь, рівень.Одним з останніх рішень державної секретарки Інни Солодкої стало призначення на посаду начальника відділу матеріально-технічного обслуговування (солодка посада, згодні?) - свого особистого водія. Так-так, саме «призначення на посаду» - ніяким конкурсом і відкритим та прозорим зарахуванням на посаду навіть і не пахне. Водій... ну м'яко кажучи - не народжений він для цієї посади. Вона на кілька порядків складніша, ніж він, на жаль, здатен витягнути в принципі.І Віктор Ляшко, як би він не намагався триматися від Солодкої подалі і як би він не був прекрасно обізнаний про її грудневу фразу "Я не бачу цього Ляшка міністром" - теж не наважився зайнятися проблемами міністерства. Очевидно - дуже сильні позиції Інни Солодкої в Кабміні, навіть сильніші, ніж у самого Віктора Кириловича. А ось побачити наслідки роботи державної секретарки - чиновниці Інни Василівни дуже легко: треба всього лише зайти на прохідну Міністерства, поруч з табличкою. Двері не відкриваються нормально. Турнікети не працюють нормально. Асфальт у дворі розбитий. Про стан підлоги першого поверху (вона ж - стеля підвалу, і звідти можна побачити, що дошки майже згнили) - краще не писати навіть в телеграм-канал, а то ще біду накличимо. Ну а тим, хто захоче підписати у Інни Солодкої заяву на відпустку, ми побажаємо успіху.