Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Мій Ізмаїл
Added 14 Jul 2024

Мій Ізмаїл

@moy_izmail1303
Number of subscribers: 4 063
Photos: 79,300
Videos: 18,400
Links: 13,300
Description:
МІЙ ІЗМАЇЛ - паблік, що висвітлює події Придунав‘я - Ізмаїла, Болграда, Рені, Кілії, Вилкового та районів. У нашому пабліку Ви першими дізнаєтеся про найцікавіші, найсвіжіші та найактуальніші новини⚡️
Source

Мій Ізмаїл | Щойно я говорив із Президентом Трампом – і це вже вдруге цими днями. Д...

Telegram community logo - Мій Ізмаїл Мій Ізмаїл @moy_izmail1303
550 Views/Reach 2025-10-12 15:23 Message №105839
Щойно я говорив із Президентом Трампом – і це вже вдруге цими днями. Детально працюємо з Америкою, щоб посилити нас – нашу ППО, усі наші можливості захисту: «петріоти» передусім, інші системи, також наші активні дії, нашу далекобійність. Ми бачимо та чуємо, що Росія боїться, що американці можуть дати нам «томагавки», це сигнал, що саме такий тиск може спрацювати для миру. Ми домовились із Президентом Трампом, що наші команди, наші військові займатимуться всім тим, що ми обговорили. І в тому числі це стосується енергетики, газу. Я дякую. Розраховуємо на результат.Говорив сьогодні також із Президентом Франції Макроном, теж ключове – це ППО, наша стійкість, також дипломатичні заходи наступних тижнів, ми координуємо наші позиції. Ми домовились, що наші військові передадуть Франції найперші потреби, і ми пришвидшуємо постачання.Ми обговорили ситуацію на Запорізькій атомній станції. Ми можемо, як це вже було десятки разів, відремонтувати лінії енергозабезпечення станції та гарантувати безпеку станції – і саме український контроль, саме наші українські фахівці є стовідсотковою гарантією безпеки. Росія не має інтересу повертати безпеку – їх треба дотиснути до цього, і потрібна більш чітка, чесна позиція МАГАТЕ. Росія може й мусить припинити обстріли, щоб ремонтні бригади могли працювати. Триває найдовший блекаут на Запорізькій АЕС – уже майже три тижні станція на дизель-генераторах. Так не має бути.