Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Лабораторна миша
Added 14 Jul 2024

Лабораторна миша

@mouselab
Number of subscribers: 5 176
Photos: 3,570
Videos: 238
Links: 2,680
Description:
Канал про науку, науково-популярні заходи, реформування наукової сфери України, цікаві розумні статті про розумних людей та їх роботу.
Source

Лабораторна миша | Чи-то осінь, чи-то мало сонця, чи-то шквал новин про прокурорів-мсеки-...

Telegram community logo - Лабораторна миша Лабораторна миша @mouselab
1 400 Views/Reach 2024-10-25 20:39 Message №7105
Чи-то осінь, чи-то мало сонця, чи-то шквал новин про прокурорів-мсеки-мільйони доларів на ліжках-розповіді тома купера на ніч, але оце дізнався про Вовіну тисячу… і от не повірив… пішов гуглити.Таки правда.Ви знаєте, саме ця тисяча просто зриває мені дах.Останній, так би мовити, гвіздок. Шиферину. Аж згадались слова відомого у вузьких колах класіка, які я почув від нього сьогодні:«Таке враження, що наша країна з усіх сил намагається програти цю війну» (с).Тільки не кажіть нікому, бо це демотивує.Але треба бути геть притрушеним телемарафоном (скажіть, а на біса його взагалі досі крутять? Для кого?), щоб не бачити системних проблем в усьому.Наскільки ж очевидною стає відсутність справжніх професіоналів у владних елітах.Не тих, хто навчилися грати професіоналів, а саме тих, що вміють в економіку, соцпроцеси, слухають власних експертів та не роблять популістичної дичини.І проблема ж не в тому, що все погано.Ні, важко, але не погано.В березні 2022 року було гірше.Проблема в тому, що накриває від усвідомлення, як ми раз за разом після зробленого кроку вперед від прірви системно знову на крок до неї повертаємось.І це ж при тому, що ми маємо фору у вигляді фантастичного стрибка, який здійснили для нас люди, що своїми життями закрили прорахунки тих, які вважають, що ми забудемо, хто про..бав початок війни, позиції, міста і села, евакуацію цивільних (шо там з «сидіть вдома, росіяни нікого не чіпатимуть»? Думали, ми забули?).Хто замість кидати сили на оборону і військо, або хоча б на підтримку ВеПеО будували дороги, клумби, стадіони.Курва, якщо Ви починаєте передвиборчі перегони з оцього популістичного трешу, то хоча б згадайте, що при Юлі тисяча гривень - це було більше 100 баксів (може й ще більше, не пам‘ятаю).Нині…А нині Ви смієтесь з росіян, які масло ховають з прилавків, бо його крадуть, і скромнєнько мовчите, що в наших супермаркетах на масло теж почали клеїти магнітні стікери.Магнітні стікери на пачках масла.Це вже російське іпсо чи ще ні?Господи, краще б ти був, аніж усвідомлювати, що нікому і ніяк впхати мізки в ті черепні коробки, які звикли всі процеси в країні розглядати лиш з двох точок зору: будуть аплодувати/не будуть аплодувати.«Антон, актори страшні люди» (с) - інша дуже розумна людина.Але нічого.Ми цей кухоль маємо досьорбати до кінця.Такий шлях. І велике щастя, що ми можемо сперечатися про цю дичину, а не про «в якому підвалі в батареях ще лишилась вода, щоб попити».Тримайтесь своїх.Донатьте на Сили оборони, коли накриває зрада.Ми - виключно завдяки Вам - щойно повернули в стрій до 48 артбригади Додж Нітро.От прям тільки шо.У машини дуже цікава історія, але розкажу якось іншим разом.Сили оборони і Україна продовжують чинити опір.І іншого шляху у нас немає.Майте тиху ніч.