Source
Лабораторна миша | Пам‘ятаєте, я у Вас причіп просив?Ввалився в Вашу стрічку, як якийсь к...
1 100 Views/Reach
2024-10-02 07:09
Message №7034
Пам‘ятаєте, я у Вас причіп просив?Ввалився в Вашу стрічку, як якийсь квадробобер, і кажу: подайте, люди добрі, причіп для перевезення майна особового складу 125 бригади ТрО.І шо, і шо? (с)Я обожнюю наших людей.У багатьох не просто існує розуміння, що всі сили мають бути спрямовані на допомогу фронту, бо там воюють НАШІ хлопці і дівчата.Будь-яка техніка, що просто невідомо нашо стоїть без діла, в умілих руках бійців може значно полегшити побут та бойову буденність.Загалом, перший причіп рушив у війська і тут я можу абсолютно гордо мовити:- Причіп не мій. Я просто розмістив оголошення. Я тут ні до чого.Бійці самостійно сконтактували з власниками, забрали двоколісне чудо і поїхали до ЛБЗ.Величезна подяка Галина Хитра, Георгій Тригуб за цінний транспорт, а Bogdan Try за те, що нас всіх сконтактував.Ну, і Вам дякую.Ви в курсі, що Ви на 5 ОШБр відправити комплект гуми до буса?Ну, от, знайте.Ви чудові.Майте гарний день.P.S. Епопея з причіпами ще не завершена. Будемо виймати з-під парканів ще два, але то окремі історії.P.S.2. А, і обіцяв показати їжачка. Ось. Марк ліпив повністю сам. Каштан, колючки від каштана, глина, нєрви.