Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Лабораторна миша
Added 14 Jul 2024

Лабораторна миша

@mouselab
Number of subscribers: 5 176
Photos: 3,570
Videos: 238
Links: 2,680
Description:
Канал про науку, науково-популярні заходи, реформування наукової сфери України, цікаві розумні статті про розумних людей та їх роботу.
Source

Лабораторна миша | Зараз я Вам дещо покажу.На першому відео - саморобний стенд, на який С...

Telegram community logo - Лабораторна миша Лабораторна миша @mouselab
1 100 Views/Reach 2024-12-16 21:53 Message №7320
Зараз я Вам дещо покажу.На першому відео - саморобний стенд, на який Сергій Третьяк разом з Світлана Третьяк встановлюють відкапіталені двигуни москвичів для того, щоб перевірити їх на працездатність.Далі ці апарати будуть встромлені в машини, які служать на фронті.Ці роботи фінансуєте Ви.Дякую Вам.Нащо на фронті москвичі?Пікапів на всіх не вистачає і пацани їздять на усьому, що рухається.Старі розірвані шохи, гнилі сієрри, різного виду баггі на агрегатній базі Лад, пошарпані ниви тощо.Угу, поки тут потужна потужність, а за листопад третє місце в рейтингу проданих нових машин на цивільному ринку посідає новий крузак (не жарт, перевірте. «Прості люди» оновлюють покоління) - хлопці і дівчата просто намагаються виконувати задачі.На подальших світлинах Ви бачите реальні приклади застосування мобільних вогневих груп на одному з напрямків.Так, в штабах показують відео, де пацани валять крупнокаліберкою з кузовів волонтерських л200 та навар, але трапляється, що валять та збивають шахеди з кузовів отаких Іжів 2715.І воно працює. Бо інакшого пацани не мають.Загалом, викручуються, як можуть.(До речі, з усіх вищеописаних причин, мене дуже бісить серія іграшкових машинок з символікою бригад, що продаються в дитячих магазинах, бо там такі моделі, що складається враження, що наші бійці воюють на двохсотих крузаках, прадіках та новітніх форд-рейнджерах замість усосаних фрілендерів, тераканів і мерседес емель. Брехати дітям - погано).Але я ось про що.Бійцям ППОшникам, які інколи змушені гарувати на москвичах, треба тачка для логістики.Авео, ланос, логан. Що-небудь.Ідеал - це щось з великим кліренсом типу Добло, Кадді, Кенгу. Хай і бензинові.Головне - в робочому стані.Не «світить капіталка двигуна і переварка дніща, тому віддам ЗСУ те, що мені вже не гоже», а робочий апарат.Якщо є варіанти такий подарувати (стоїть без діла, а за безцінь продати шкода, або ж просто хочеться задонатити тачку) - особисто познайомлю з бійцями, будете напряму контактувати.Реально посилите наші Сили оборони.Але підкреслюю - напівживі конячки не треба.Бо це не благодійність, а внесок в обороноздатність. (Мартін Олегович Брест).А це принципово різні речі.Дякую.