Source
Ваш мотиватор🥷👨💻 | Ніколи не розумів логіки жіночої статі, і чесно кажучи я навіть і розу...
83 Views/Reach
2025-09-29 20:31
Message №61
Ніколи не розумів логіки жіночої статі, і чесно кажучи я навіть і розуміти той весь бред просто не хочу.Я просто не розумію, навіщо деякі дівчата спочатку самі проявляють ініціативу спілкування - знайомства, а потім коли ми чоловіки вже розуміємо що ця людина хоче якось з нами познайомитись бо бачимо спочатку що про нас турбуюця і от як зробив я пішов на зустріч тої людини, я здогадувався що все так і буде але тоді я думав що я помиляюся.Так от, як тільки я пішов на зустріч тої людини зразу турбота тої людини до мене зникла, таке відчуття що то була моя ініціатива, таке відчуття що мене просто використала але я навіть не знаю у чому.І виходить якось так спершу турбота про мене, я це побачив і пішов на зустріч а далі з тої турботи яка була хоча може то була ілюзія на яку я повівся, все перейшло у душевний біль та людина вже не приносить ту турботу яка була і я повірив, тепер лише біль.Ну нічого, тепер я остаточно впевнений у тому що просто неможна нікому довіряти якби та не піклувалися, то лише ілюзія і якщо ти піддасися то ви будете деякий час під гіпнозом