Source
Замітки молодого акушер-гінеколога | Вважаю, що доля підіграє мені🍀- Інтернатура в Харківській області, але...
615 Views/Reach
2025-08-19 06:20
Message №216
Вважаю, що доля підіграє мені🍀- Інтернатура в Харківській області, але з моїм рейтингом все ж акушер-гінекологом.- В районі, але це найрозвинутіша лікарня в харківській області. Тут роблять ендоскопічні операції, пластики та приймають кесарські.- Навіть відділення змішане, тут тобі і пологи, і операції, і ендоскопія, і все дають робити. В місті зазвичай ти обираєш чи ти акушер, чи гінеколог, чи УЗД, чи в жіночій консультації.- Пологів ≈230 в рік. Проте в будь-яких можна взяти активну участь і підозрюю що з новим законом на 200 000 грн/дитину їх буде тільки більше наступного року.- Держзамовлення - тож лікарня платить зп під час того як я навчаюсь, а не я шукаю гроші, як би заплатити за контракт.- Прифронтовий район, але тут тихіше чим в Києві/Харкові. Пишуть про підвищення коефіцієнтів для прифронтових/деокупованих лікарень, можливо це також вплине на зп.Що буде з Балаклією за 3 роки це окрема мова. Проте зараз тут мене навчають стільки, що більше я не можу уявити, мені вистачає з головою.