Source
Замітки молодого акушер-гінеколога | Проблема пацієнтів 103Частина пацієнтів асоціюють 103 з мобільною клін...
1 350 Views/Reach
2025-06-04 19:02
Message №188
Проблема пацієнтів 103Частина пацієнтів асоціюють 103 з мобільною клінікою/амбулаторією/аптекою і можуть це навіть не усвідомлювати. Маю на увазі «приїдьте і дайте укол». Одна бригада, два медика, водій і цілий бус для того щоб ДАТИ УКОЛ?Основна ж функція 103 спрямована на те щоб рятувати життя і працездатність там, де без медичного супроводу неможливо. Умовно викликаючи 103 ви розумієте що вдома ви не справляєтесь і потрібно в лікарню.Якщо ви самі можете добратися до лікарні - зробіть так. Наприклад перелом руки звучить як щось для 103 і зазвичай вас спокійно завозять в травмпункт (функція таксі). Проте перелом уже є, гірше не стане і можна самостійно спокійно добратися до лікарні. В той час як інфаркт чи інсульт вимагають свого медичного супроводу і транспортування.І якщо людям самостійно впадло госпіталізуватися в лікарню і отримувати там лікування при лихоманці чи гіпертензії, то чому 103 має не бути впадло приїхати суто щоб «дати укол»?Ви можливо скажете що від тиску може статись інсульт, а від лихоманки судоми. Але це не стосується кожного випадку лихоманки чи гіпертензії і зазвичай таке ускладнення має за собою супутні захворювання і попередню історію, а не лише один симптом.