Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Моє Яремче
Added 14 Jul 2024

Моє Яремче

@mojejaremcze
Number of subscribers: 3 602
Photos: 24,600
Videos: 8,940
Links: 14,900
Description:
Телеграм-канал Фейсбуку спільноти "Моє Яремче".

👥 Number of subscribers

3 602
Average/Day:: +6
Average/Week:: +9
Average/Month:: +72

👁️ Average views per message

437
Average/Day:: 378
Average/Week:: 418
ERR: 12.13%

📊 Messages per Day

0.7
Last day: 10
Week average: 1.4
Average per day: 0.7

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 398 26-02-27 06:10
😧Франківець Вова Чернега підкорив Говерлу взимку — за шість годин і на одній нозіЧоловік, якому після підриву на протипіхотній міні встановили протез Genium X4, здійснив зимове сходження на Говерлу. Маршрут проліг через Заросляк і Малу Говерлу — так звану Говерлянку. "Якщо здорова людина долає підйом за три години, я піднімався шість — весь шлях вивозячи на єдиній лівій нозі, спираючись на протез лише для опори", - ділиться з "Галкою" Вова. Найважчим виявився крутий підйом на Малу Говерлу — близько 30 градусів. Щоб не сковзати, чоловік здоровою ногою вибивав у снігу лунки й по одній піднімався вище. На Малій Говерлі він вже хотів повертатись назад — та друзі переконали йти далі. «Ти що, даремно сюди прийшов?» — і він пішов.На вершині панував густий туман, видимість — метрів тридцять. Коли крізь білу пелену проступив хрест, Вова видихнув. Спуск зайняв близько двох із половиною годин.«Я пишаюсь собою. Це був великий виклик для мене, і я радий, що я його зробив», — каже ветеран. - Галка Іф.
👁 485 26-02-21 07:46
💥⚡️💥 ВОТКИНСЬК, УДМУРТІЯ, РОСІЯ — Сили оборони України атакували місцевий завод стратегічного призначення.Місцеві жителі повідомляють у міських чатах про попадання по кільком цехам підприємства, стверджуючи, що Україна використала крилаті ракети дальнього радіусу дії FP-5 "Фламінго".Також інформацію про атаку підтверджують різні OSINT-пабліки та групи.ℹ️ Воткінський завод — великий промисловий комплекс, який займається різними напрямами виробництва:🔹 військова продукція — стратегічні балістичні ракети та їх компоненти, включаючи такі системи, як міжконтинентальні ракети RS-24 "Ярс", ракети для комплексів "Тополь-М" та оперативно-тактичні системи типу "Іскандер-М";🔹 цивільне машинобудування та обладнання — техніка для нафтогазового сектора (насоси, арматура, бурові агрегати), механічні вузли, металорізальне обладнання та інші промислові вироби;🔹 обладнання для атомної промисловості та інше спеціалізоване технологічне обладнання.Завод також поставляє складну продукцію для енергетики, нафтогазового комплексу та інших галузей промисловості.Пряма відстань від Воткинська до східного кордону України (Харківська область) становить приблизно 1 400 км (по прямій). - Дзеркало тижня https://t.me/mojejaremcze
👁 416 26-02-20 07:30
​​Злочинна організація у Фонді держмайна: нові підозри👥НАБУ і САП повідомили про нові підозри у справі злочинної організації, очолюваної ексголовою Фонду державного майна України. Йдеться про чотирьох осіб, причетних до легалізації майна, одержаного злочинним шляхом.Для відмивання корупційних статків підозрювані створювали за кордоном компанії, на які придбавали різні активи.Серед них земельні ділянки на території Хорватії, дороговартісні автомобілі, цілий поверх квартир у житловому будинку в Об’єднаних Арабських Еміратах тощо.Загальна сума легалізованого майна — понад 300 млн грн.Встановити нових учасників схеми вдалося завдяки роботі в межах спільної слідчої групи з низкою європейських країн.Нагадаємо, за даними слідства, ексголова ФДМУ разом зі спільниками поставив «своїх» людей директорами АТ «Одеський припортовий завод» та АТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія». Ті ж укладали договори з наперед визначеними компаніями й продавали продукцію за заниженими цінами. Різницю у вартості виводили та конвертували в інтересах злочинної організації.Це призвело до збитків державі на суму понад 700 млн грн. Учасників злочинної організації також підозрюють у легалізації одержаного злочинним шляхом майна на суму понад 10 млрд грн.Загальна кількість підозрюваних за згаданими фактами діяльності злочинної організації наразі становить 15 осіб.Більше про справуВідео#підозра
👁 819 26-02-17 05:31
Нещодавно ми розповіли про те, що син ексміністра енергетики Галущенка навчається за 200 000 доларів на рік в одному з найдорожчих коледжів Швейцарії. Звідки гроші на це у родини українського чиновника? Відповідь на це питання дає слідство НАБУ і САП. Правоохоронці з'ясували, що частину коштів, «відмитих» через фонд на острові Ангілья учасниками злочинної організації у справі «Мідас», витратили на оплату навчання дітей Галущенка «у престижних закладах Швейцарії». Один з них, як раніше з'ясували «Схеми» – College Alpin International Beau Soleil, заснований у 1910 році у швейцарських Альпах. Саме там вже четвертий рік навчається 18-річний Максим Галущенко – син ексміністра енергетики Германа Галущенка, який фігурує на плівках НАБУ у справі «Мідас» про масштабну корупційну схему на енергетиці і якого тепер вже підозрюють у відмиванні коштів і участі у злочинній організації.Витрати на навчання сина Галущенко в декларації не згадував. Загалом, за чотири роки, вони могли сягнути близько 700 тисяч доларів, або майже 26 мільйонів гривень – що в рази перевищує офіційні доходи та задекларовані заощадження родини колишнього високопосадовця. На момент виходу матеріалу «Схем» адвокат Галущенка у коментарі журналістам зазначив, що «цими питаннями займається колишня дружина». Вона також фігурує в схемі «відмивання» коштів, яку опублікували НАБУ і САП. Слідство встановило, що на рахунки фонду, якими розпоряджалася родина підозрюваного, перерахували понад 7,4 мільйона доларів, ще понад 1,3 млн швейцарських франків і 2,4 млн євро видали готівкою і перерахували родині напряму в Швейцарії. Частину цих коштів розмістили на рахунках колишньої дружини Галущенка, повідомляють правоохоронці.
👁 370 26-02-11 11:46
🤨Двоє прикарпатців переправляли чоловіків з Харкова до Румунії: у них вилучили валюту та канабісВстановлено, що двоє мешканців Івано-Франківської області організували незаконне переправлення чоловіків за межі України через гірську ділянку українсько-румунського кордону у Верховинському районі. До схеми вони залучили спільників з інших регіонів, які забезпечували безперешкодне пересування територією України.Для залучення більшої кількості клієнтів вони розповідали про зв’язки із впливовими правоохоронцями, які допоможуть організувати втечу.В одному із задокументованих епізодів залучений організаторами мешканець Харкова перевозив трьох чоловіків територією Харківської області, у тому числі повз блокпости. Він усвідомлював, що серед пасажирів є особа, яка перебуває в розшуку ТЦК, а також чинний військовослужбовець ЗСУ.Фігуранта затримали на блокпості “Пісочин” після того, як він об’їхав пункт контролю та пересадив пасажирів до автобуса для подальшого трансферу до Івано-Франківщини.Того ж дня в Івано-Франківську правоохоронці затримали ще одного учасника схеми — після отримання 45 тис. доларів США за організацію переправлення трьох осіб через державний кордон. Гроші вилучили. Після того, на блокпості поблизу міста Валки Харківської області затримали ще одного фігуранта, який супроводжував чоловіків у автобусі. Напередодні він отримав 130 тис. гривень за їхнє перевезення територією України.Під час обшуків за місцями проживання фігурантів правоохоронці вилучили кошти, а також значну кількість речовини рослинного походження зеленого кольору, ймовірно канабісу, вагою близько 2–2,5 кг у сухому вигляді. ЦЕ Галка, підписуйся | Написати нам
👁 343 26-02-03 10:08
🤬17-річна франківка допомагала рф поцілити по Бурштинській ТЕСЯк повідомляють в СБУ, за завданням росіян випускниця місцевого технікуму проводила дорозвідку біля ТЕС, щоб з’ясувати її технічний стан після попередніх обстрілів, сфотографувати зовнішній периметр об’єкта і «прозвітувати» спецслужбі рф.Як встановило розслідування, дівчина потрапила до уваги російської воєнної розвідки (більш відомої як гру рф), коли розмістила оголошення про пошук роботи на одному з інтернет-ресурсів.Після дистанційного вербування за обіцянку «легких заробітків», агентка здійснила виїзд у напрямку Бурштинської ТЕС.Для конспірації фігурантка спочатку виїхала з обласного центру на таксі, а безпосередньо до енергооб’єкта прямувала пішки.Прибувши до «пункту призначення», вона сфотографувала й зняла відео будівель ТЕС з прив’язкою до електронних координат на карті.Зокрема, встановлено, що агентка «вивчала» одну із опорних підстанцій в Івано-Франківську.Контррозвідники СБУ затримали фігурантку «на гарячому» поблизу стратегічно важливого об’єкта. На місці події у неї вилучено смартфон, на який вона збирала розвіддані та контактувала з російським спецслужбістом.Також під час обшуку в оселі затриманої вилучено ще чотири мобільні телефони, які вона змінювала для конспірації зв’язку з куратором.На підставі зібраних доказів слідчі СБУ повідомили агентці про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).Зловмисниця перебуває під вартою без права внесення застави. Їй загрожує до 10 років ув’язнення.
👁 654 26-02-02 08:08
Епштейн знав занадто багато про всіх — і про Клінтонів, і про принців, але насамперед — про Трампа, який тоді був президентом і чий Мін’юст (під керівництвом Барра) контролював в’язницю.Трамп вижив. Він знову при владі. Він має імунітет. Його команда зараз верещить про Білла Клінтона, перемикаючи увагу. Так, Клінтон теж там, і він теж покидьок. Але Клінтон — пенсіонер на дачі, а Трамп — людина з ядерною валізою, якою, ймовірно, дистанційно керують з Луб’янки через старі відеокасети з компроматом.ВИСНОВКИМи приплили. Найпотужнішою країною світу керує людина, яку звинувачують у зґвалтуванні дітей, і яка панічно боїться оприлюднення своїх гріхів російськими кураторами.Ставлення до жінок і дітей — це маркер. Не буває так, що вночі ти педофіл, а вранці — патріот і державник. Нації, які обирають собі таких лідерів, приречені. Якими б потужними не здавались їхні авіаносці. Гниль йде з голови. І ця голова вже давно згнила.P.S. пару слів в контексті московської агресії. Не очікуйте, що цей збочений дядя вирішить питання війни в наших інтересах. Від слова взагалі. Зніміть окуляри. Перед вами не «рятівник нації», а старий, цинічний збоченець, для якого моральні кордони стерлися ще в 90-х на вечірках Епштейна.Ви серйозно думаєте, що людина, яка з усмішкою обговорювала «свіже м'ясо» і закривала очі на торгівлю дітьми, раптом перейметься долею Бучі, Маріуполя чи правами людини в Україні? Для Трампа Україна — це не держава, за яку треба боротися. Для нього це така ж сама «календарна дівчинка», як ті, що були в Мар-а-Лаго. Просто актив. Просто тіло, яким можна розплатитися за свої інтереси або борги перед кремлівськими кураторами.Правда, якої ми боїмося, проста: Трамп і Путін — це не геополітичні супротивники. Це колеги по цеху. Вони ментальні близнюки. Обидва зневажають слабкість, закон і чуже життя.Коли два ґвалтівники замикаються в одній кімнаті з жертвою, вони не б’ються за її честь чи порятунок. Вони домовляються. Домовляються про те, хто тримає, а хто користується. Вони можуть зґвалтувати лише удвох — один фізично, своїми ракетами і танками, а інший — політично, своїм примусом до капітуляції та блокуванням допомоги.Московська агресія для Трампа — це не злочин. Це «бізнес-можливість». І якщо ви думаєте, що він приїде до Москви захищати нас від свого старого друга-педофіла — ви такі ж наївні, як ті дівчата, що сідали в літак до Епштейна, сподіваючись на кар'єру моделі.Ми самі по собі. І чим швидше ми зрозуміємо, що світом керують монстри, тим більше у нас шансів вижити в цьому глобальному борделі.З фб сторінки Владислава Смірнова
👁 692 26-02-01 06:51
Огляд ситуації на фронті від українських військових.Військовий на псевдо «Мучной». 🔹 Вовчанський напрямок.По Симинівці ситуація виглядає критично, населений пункт практично випав із нашого контролю й світиться в червоній зоні. Н.п. Графське — північна частина та приблизно половина села під ворогом, далі йде сіра зона, де триває активна бойова робота без стабільного закріплення.На кордоні біля Нестерного обстановка під контролем, противник лізе групами, без тактичної глибини і регулярно потрапляє під вогневе ураження. Масових проривів тут немає бо їх просто накривають.🔹 Куп’янський напрямок.У Петропавлівці ворог як сидів у районі складів, так там і залишається. Схід, центр і південь — за нашими підрозділами, повного захоплення немає й близько. Куп’янськ-Вузловий та Подоли — під нашим контролем. Всі відео, які ворог розганяє це постановка для власного стада й паперових звітів. Реальна обстановка для них тут складна, позиційно вони буксують. Новоплатонівка також утримується нами, попри те, що ворожі зведення вже “визволили” її на папері.🔹 Слов’янський напрямок. За Озерне бої тривають, без остаточного результату. Південніше Закітного противник має локальне просування, намагається обійти й продавити через балки. Різниківка тримається, ворог не зміг зайти вглиб і розгорнути успіх.У Никифорівці бої сконцентровані в південній частині населеного пункту, де наші підрозділи активно нищать ворожу піхоту й не дають їм закріпитися.🔹 Дружківський напрямок.По Торецькому, ворог його не дотиснув повністю! Інформація потребує додаткової перевірки і якщо завтра мапа не зміниться — значить маємо чергову інформаційну маніпуляцію з боку противника без реального контролю на місцевості.🔹 Покровський напрямок.У Родинському частину позицій ще утримуємо, шахта поруч також залишається за нами — це важливий опорний вузол. У районі Гришиного ворог під постійним дроновим тиском, є успіхи, противника трохи відкинули від ставка. Якщо темп збережеться, є шанс повністю вибити їх із південно-східного флангу. Новомиколаївка яка біля кордону з Дніпропетровською область — під нашим контролем, оборону тримаємо.🔹 Новопавлівський напрямок.Противник має закріплення на східному фланзі, поступово розширює сіру зону в північній частині. Ситуація динамічна, без остаточних контурів — детальніше картина буде зрозуміла після нанесення на мапу.🔹 Інші напрямки — на уточненні. Скажу так: частині ресурсів, офіційним речникам бригад та угруповань — довіри у мене немає через системне викривлення інформації під звіти наверх! Є ділянки, де реальна обстановка кардинально відрізняється від того, що намагаються видати за фактичний контроль. Старший лейтенант ЗСУ з позивним "Алекс". 🔹 Противник закріпився в приватному секторі в південно-східній частині Костянтинівки.Поки це відносно невелика кількість піхотних груп, але перспектива цього всього діла не є приємною і питання найближчого часу, коли основний театр бойових дій перенесеться в саме місто. Проблема лише в тому, що навіть сценарій міських боїв буде не найкращим, адже з трьох сторін Костянтинівка фактично «прострілюється» дронами наскрізь; активність розрахунків FPV на напрямку просто зашкалює. 🚀Підтримати🤝__🤝🚀Приєднатися до ZN.UA
👁 864 26-01-31 02:30
Тимчасове припинення обстрілів України — лише гра Кремля. На тлі переговорів в Абу-Дабі путін погодився тимчасово припинити обстріли України на прохання Трампа. Насправді ж він має намір домагатися від Києва капітуляції. Але українці на це не підуть, — автор щотижневої колонки на Deutsche Welle та інтерв’ю-проєкту DW «вТРЕНДde» Костянтин Еггерт.ЧАСТИНА ПЕРШАпутин знову діє у своєму улюбленому стилі — «цинізм напоказ». У той час як його прессекретар Дмітрій Пєсков розповідає журналістам про згоду російського диктатора припинити обстріли України до 1 лютого у відповідь на прохання Дональда Трампа, російські військові завдають нових ударів по Харкову та його околицях.путину постійно потрібно доводити всьому світу, що йому ніхто «не указ», тим більше президент Сполучених Штатів.На тлі переговорів, що тривають в Абу-Дабі, між українською та російською делегаціями, обстріли означають чіткий сигнал: Кремль очікує від Зеленського щонайменше прийняття головних умов. Це — здача не окупованих росією частин українських областей, незаконно включених до складу рф, відмова від розміщення військ країн НАТО на території України для гарантування дотримання майбутніх мирних домовленостей, а також конституційні гарантії невступу України до Північноатлантичного альянсу.Поки що все виглядає так, ніби в Москві не просто припускають, а напевно знають: нинішня американська адміністрація буде готова ще довго вмовляти путина припинити війну, а він має можливість так само довго куражитися й наполягати на виконанні всіх висунутих ним вимог, не роблячи у відповідь жодних кроків.Кремль налаштований домагатися фактичної капітуляції України. Найімовірніше, в обмін на відмову від безкінечно повторюваної вимоги «усунути першопричини конфлікту», путин розраховує на те, що президент України Володимир Зеленський не переживе капітуляції й буде змушений піти.І тоді він, путин, або спробує проштовхнути на президентських виборах кандидатуру більш поступливого політика, або сприятиме створенню в Україні хаосу, що підриває основи державності й робить країну недоговороздатною.І хоча в якийсь момент навіть Трамп може сказати: «Досить!» — і почати запроваджувати нові санкції, така перспектива — принаймні поки що — Кремль турбує не надто сильно: російське суспільство продовжує тішити путина...🚀Підтримати🤝__🤝🚀Приєднатися до ZN.UA
👁 653 26-01-26 09:29
☄️Оперативна інформація станом на 08.00 26.01.2026 рокуНа Півдні України противник не полишає спроб витіснити наших захисників із позицій, активно застосовуючи дрони-камікадзе, авіацію та артилерію. Так, за минулу добу випустив по прифронтових територіях півтори тисячі безпілотників та вісім десятків КАБів.На Олександрівському напрямку противник протягом минулого дня здійснив 7 атак у районах населених пунктів Зелений Гай, Січневе, Вербове, Красногірське та у бік Нового Запоріжжя.На Гуляйпільському напрямку відбулося 14 атак окупантів - у районах населених пунктів Солодке, Гуляйполе, Дорожнянка та у бік Варварівки, Зеленого та Прилук.На Оріхівському напрямку наші захисники відбили 2 атаки противника у районах Плавнів та Степового.На Придніпровському напрямку Сили оборони відбили ворожу атаку в напрямку Антонівського мосту.💬В операційній зоні угрупування військ "Південь" протягом минулої доби окупанти завдали 8 авіаційних ударів по позиціях наших захисників та прифронтових територіях, застосовувавши 78 коригованих авіаційних бомб.💬Впродовж доби на півдні України противник застосував 1500 дронів-камікадзе різних модифікацій та здійснив майже 200 скидів з БпЛА, використавши понад 200 боєприпасів.💬Окупанти продовжують артилерійські обстріли по позиціях наших захисників. Минулої доби зафіксовано майже 400 обстрілів з використанням більш ніж 1600 боєприпасів. 💬Через терористичні дії окупантів продовжують страждати цивільні, які проживають в населених пунктах, прилеглих до лінії бойового зіткнення. Загалом за минулу добу зафіксовано два десятка обстрілів прифронтових міст і сіл.