Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - MojaPolska
Added 06 Dec 2025

MojaPolska

@mojapolskaszkola
Number of subscribers: 14 082
Photos: 963
Videos: 83
Links: 385
Description:
Школа польської 🇵🇱 мови. Польська мова від професіоналів. Ми вміємо ідеально пояснити. Це те, що нас відрізняє. 📔 Класичний підхід 🔥 Сучасні методики ❗ Чітко і доступно ✅ Цікаво і ефективно Перепости наших текстів виключно з посиланням на канал!
Source

MojaPolska | ️ Dzikie zwierzęta obok nasІ перед тим, як писати далі, наголошу, щоzw...

Telegram community logo - MojaPolska MojaPolska @mojapolskaszkola
1 890 Views/Reach 2026-06-19 09:14 Message №4900
🐗🏙️ Dzikie zwierzęta obok nasІ перед тим, як писати далі, наголошу, щоzwierzęta - тварини. І це форма множини (one). Але фішка навіть не в тому, а в тому, що в однині правильно не ⛔️zwierzęto , а zwierzę! To jest zwierzę (jedno) To są zwierzętaPrzepraszam, наболіло 🫣🫣🫣А тепер до теми 🦌.Якщо вам здається, що диких тварин можна зустріти лише в лісі, то багато поляків із вами не погодяться. 😄У Польщі досить часто можна побачити новини про кабанів, які прогулюються житловими районами, лисиць біля багатоповерхівок або лосів, які раптом вирішили перевірити, що цікавого є в місті. А з цієї нагоди #słowniczek_polski 🐗 Dzik - справжній rekordzista. Особливо часто його можна зустріти у великих містах. Кабани швидко зрозуміли, що біля людей завжди можна знайти щось do jedzenia.🦊 Lis давно перестав бути лише мешканцем лісу. У багатьох польських містах лисиці почуваються майже як удома.🦌 Łoś іноді теж навідується до людей. Щоправда, на відміну від лисиці, його важко не помітити 😅.🦬 Żubr до міст зазвичай не заходить, але зате саме він вважається одним z symboli Polski.🐗 dzik – кабан🦊 lis – лисиця🦌 łoś – лось🦬 żubr – зубр🐻 niedźwiedź – ведмідь🦫 bóbr – бобер (підозрюю, що ви вже в курсі 😂😂😂)🐺 wilk – вовкА яку найнеочікуванішу дику тварину вам доводилося бачити поруч із людьми?(І ні, сусід, який косить траву о сьомій ранку в неділю, не рахується. 😏)