Source
Money and Rounds | Насправді дуже цікаві процеси відбуваються. Звісно трошки сумно, що ін...
2 050 Views/Reach
2026-06-21 16:25
Message №31127
Насправді дуже цікаві процеси відбуваються. Звісно трошки сумно, що інтеграція старлінку і використання моменту зайняла так багато часу. По суті саме по собі рішення поставити старлінк міні на fixed-wing дрон лежало на поверхні з моменту появи старлінка міні. Модулі вже насправді були, інтерфейси підключення були відомі багатьом, бо купа важких мультироторних систем або модифіковувались на старлінк, або вже з коробки мали таку опцію. І варто звернути увагу, наскільки співпав момент початку масової інтеграції старлінків на крила у підарів, з моментом приходу Федорова на посаду МО. І наскільки Федоров мав стратегічний вплив на всю війну в цілому, своїм вирішенням цього питання з Маском. І наслідки цієї події насправді будуть відчуватись довго, і додали багато ваги на нашу сторону в цій війні. Тобто зараз ми реально говоримо про те, що загальноукраїнський хайп на «поставить старлінк полетіть в Бердянськ, Мелітополь, Маріуполь, Крим і тд, буквально спровокував начальників спустити свою хватку контроля з безпосередніх виконавців задач. І заставив просто спустити вниз просту задачу «знищте всю логістику на цій ділянці». При цьому ця вся історія станом на зараз з хаотичного крила переходить в більш сплановану штуку яку сьогодні можна охарактеризувати як загальновійськова операція, що ймовірно і увійде в історію саме як тривала операція з характером стратегічного впливу. Якщо звісно не брати окремі категорії трьохбуквених структур які працюють з вільними БРками. В цілому я навіть задумуюсь, що можливо ці події заставлять купу країн кардинально переглянути свої доктрини, і переглянути свої реальні спроможності захищатись проти подібних загроз. Або ж заставить задуматись про свої супутникові угрупування, які зможуть забезпечити такий же звʼязок (напр. Чим зараз і займаються товаріщі уйобки+хуєсоси (русня)). Подивимось короче чим це все закінчиться. Якщо говорити про оптимістичне, то хочеться вірити, що через 1-2 місяці, бо +- за цей час ми досягнемо якихось приємних цифр по кількостях застосованих на день мідлстрайків, ми зможемо наносити такий демедж, шо можна буде і дійсно повірити якщо не в кордони 1991, то в те, що Крим буде або українським, або безлюдним. В той же час абсолютно не вірю, що підараси знайдуть хоть якесь масове рішення окрім сіток, мвг, і постійного якогось патрулювання доріг пазіками з кулеметами та ребами, що до речі буде вимагати збільшення кількості людей залучених до захисту логістичних артерій. Короче Слава Україні і пізда вам рускі