Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - INFOКИЇВ . новини 🇺🇦
Added 17 Dec 2021

INFOКИЇВ . новини 🇺🇦

@mistokyivnews
Number of subscribers: 26 719
Photos: 8,500
Videos: 875
Links: 17,700
Description:
Новини та досвід, яким довіряють! З нами безпечно по загрозах! 🎥 ІнфоКиїв в ТікТок https://www.tiktok.com/@mistokyivnews 🔖 З питань реклами/співраці: @mistokyivnews_adv 💬 Чат.Спільнота @mistokyivnews_chat
Source

INFOКИЇВ . новини 🇺🇦 | ℹ️ℹ️ℹ️ℹ️ Спокій і готовність — найкраща відповідьНе хочеться сьогодні ...

Telegram community logo - INFOКИЇВ . новини 🇺🇦 INFOКИЇВ . новини 🇺🇦 @mistokyivnews
9 100 Views/Reach 2025-10-10 14:55 Message №19317
ℹ️ℹ️ℹ️ℹ️ Спокій і готовність — найкраща відповідьНе хочеться сьогодні говорити про загрози — їх і так усі чудово розуміють. Хочеться, навпаки, підтримати. Бо ми всі бачимо, у якому стані перебуває енергосистема, і усвідомлюємо, до чого це може призвести. Попереду опалювальний сезон, і, на жаль, він уже під певною загрозою. Так, ворог справді частково досягнув своєї мети сьогоднішнім обстрілом. Але це не кінець, і не привід для паніки.Усі знають: ще одна атака буде. Можливо, сьогодні, можливо — післязавтра, можливо — з неділі на понеділок. Це не секрет і не несподіванка. І що?Ми розуміємо, які об’єкти можуть бути під прицілом. Саме тому, коли мер Києва Віталій Кличко нагадує про необхідність мати запас води, їжі, ліків — це не нове попередження, не щось надзвичайне. Це просто людське, розсудливе нагадування: бути готовими — означає бути спокійними.Поки йдеться лише про прості, але важливі речі: зберігати холодну голову, піклуватися про близьких і не піддаватися страху.Не варто казати, що Київ пережив «найжахливішу ніч». Вона була непростою, але не стала несподіванкою. Ми знали, що це станеться — рано чи пізно. І навіть якщо ворог намагається бути підступним, спрямовуючи атаки не туди, де їх очікують, — нас цим не зламати.Тепер головне — підтримувати один одного. Говорити спокійно, діяти з розумом, допомагати тим, хто поруч. Так, може бути погано.Може бути дуже погано.Але ми впораємося.Як і завжди.- - -ПРИЄДНУЙТЕСЬ ⬇️ ІнфоКиїв — нам довіряють!