Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Mishchyshyn Phil UA
Added 14 Jul 2024

Mishchyshyn Phil UA

@mishchyshyn_phil_ua
Number of subscribers: 566
Photos: 2,370
Videos: 297
Links: 1,850
Description:
Про життя та події, без претензій на істину в останній інстанції.
Source

Mishchyshyn Phil UA | Щодо Ляшка та його призначення на посаду комбата. Мушу винести пару св...

Telegram community logo - Mishchyshyn Phil UA Mishchyshyn Phil UA @mishchyshyn_phil_ua
454 Views/Reach 2024-10-15 13:27 Message №5575
Щодо Ляшка та його призначення на посаду комбата. Мушу винести пару своїх коментів в окремий пост.Я геть аж ніяк не прихильник його фрікової поведінки в політиці, але вже тривалий час він у складі ЗСУ. Як воює не знаю, не пересікався і не чув. Але одна справа коли на нього гонять ті хто воюють та пересікалися якось з ним по війні і зовсім інша коли це робить піпл з дивану. Це війна. Я знаю купу лейтенантів які за короткий термін з командирів взводів ставали ротними, начштабу, замкомбатами та комбатами. Так само я знаю й купу сержантів які за час війни стали офіцерами. Так, дуже часто такий стрімкий кар'єрний зріст буває дуже коротким і тому черги аби затикати дири в бойових підрозділах на командних посадах на жаль не стоять. А посада комбата це взагалі в цілому дурдом-веселка і збоку бантик. Так, Ляшко публічна фігура і думаю що зараз набіжить трохи розслідувань наших "кришталево чесних" журналістів з цього приводу. Та на жаль інститут журналістських розслідувань в Україні скомпрометований самими журналістами-розслідувачами які за певну кількість американських президентів можуть як декласувати будь-кого так і підняти будь-кого, тому для мене (тай не тільки для мене) що стосується війни та участі в них окремих осіб мають вагу лише слова людей які насправді воювали поряд чи реально знають стан справ в тій чи іншій частині. Насправді фронт не дивлячись на майже мільйонну воюючу армію, це велике село і майже нічого не можливо в такому плані приховати. Ще раз повторюся, що я не знаю про шлях на війні пана Ляшка, єдине що очевидно, на відміну від багатьох інших в нього цей шлях таки є.Ну і при всій контроверсійності персонажу, тим критикам які ще не в ЗСУ ще аж ніяк не пізно мобілізуватися та спробувати повторити його шлях 🙂Welcome!