Source
Mishchyshyn Phil UA | Мені ніколи не подобався Шабунін, мало того вважаю, що від касти "непо...
532 Views/Reach
2025-07-13 06:00
Message №5663
Мені ніколи не подобався Шабунін, мало того вважаю, що від касти "непогрішних" та недоторканих професійних "младоантікорупціонерів" Україна на виході отримала ЗНАЧНО більше шкоди ніж користі, оскільки на певному етапі спрацювала і формула, що "прибутковішою за корупцію може бути тільки боротьба з нею" і політичні моменти спрацювали, АЛЕ.АЛЕ не можна не визнавати, що наявність "Шабуніних" в державі та можливість діяльності для них є однією з ознак того що демократія в державі жива та плюралізм думок захищений. Зараз ми маємо певний парадокс: минула влада з якою Шабунін боровся визнавала за ним як право бути "Шабуніним" так і його право боротися з нею, натомість влада нинішня до вкорінення якої немало приклався і сам Шабунін за ним таких прав не визнає. І це БІДА, при всій моїй "нелюбові" до Шабуніна як особистості.Нажаль захищена можливість критикувати чинну владу (без різниці якими прізвищами вона персоніфікована) є одним з тих наших надбань які ми зараз стрімко втрачаємо. БІДА.P.S. Пост не в підтримку Шабуніна. Він фальшива людина без принципів.