Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Mishchyshyn Phil UA
Added 14 Jul 2024

Mishchyshyn Phil UA

@mishchyshyn_phil_ua
Number of subscribers: 566
Photos: 2,370
Videos: 297
Links: 1,850
Description:
Про життя та події, без претензій на істину в останній інстанції.
Source

Mishchyshyn Phil UA | Мені ніколи не подобався Шабунін, мало того вважаю, що від касти "непо...

Telegram community logo - Mishchyshyn Phil UA Mishchyshyn Phil UA @mishchyshyn_phil_ua
532 Views/Reach 2025-07-13 06:00 Message №5663
Мені ніколи не подобався Шабунін, мало того вважаю, що від касти "непогрішних" та недоторканих професійних "младоантікорупціонерів" Україна на виході отримала ЗНАЧНО більше шкоди ніж користі, оскільки на певному етапі спрацювала і формула, що "прибутковішою за корупцію може бути тільки боротьба з нею" і політичні моменти спрацювали, АЛЕ.АЛЕ не можна не визнавати, що наявність "Шабуніних" в державі та можливість діяльності для них є однією з ознак того що демократія в державі жива та плюралізм думок захищений. Зараз ми маємо певний парадокс: минула влада з якою Шабунін боровся визнавала за ним як право бути "Шабуніним" так і його право боротися з нею, натомість влада нинішня до вкорінення якої немало приклався і сам Шабунін за ним таких прав не визнає. І це БІДА, при всій моїй "нелюбові" до Шабуніна як особистості.Нажаль захищена можливість критикувати чинну владу (без різниці якими прізвищами вона персоніфікована) є одним з тих наших надбань які ми зараз стрімко втрачаємо. БІДА.P.S. Пост не в підтримку Шабуніна. Він фальшива людина без принципів.