Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - МИРНОГРАДСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Added 14 Jul 2024

МИРНОГРАДСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

@mirnohradmva
Number of subscribers: 3 097
Photos: 29,100
Videos: 3,480
Links: 2,640
Description:
Офіційна cторінка у Facebook: https://www.facebook.com/myrnohrad.mva Офіційна cторінка у Instagram: https://www.instagram.com/myrnohrad.mva/

👥 Number of subscribers

3 097
Average/Day:: +1
Average/Week:: +2
Average/Month:: +100

👁️ Average views per message

547
Average/Day:: 414
Average/Week:: 669
ERR: 17.66%

📊 Messages per Day

2.4
Last day: 10
Week average: 3.7
Average per day: 2.4

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Сьогодні була доповідь Головкома Сирського і по фронту, – і особлива увага – Покровському напрямку, – і по операції в Курській області. Всім нашим підрозділам, які виконують бойові завдання і роблять це стійко, я вдячний. Щоб в цьому році були успішними в перемовинах, українські воїни мають бути стійкими на передовій та результативними у знищенні російських окупантів. Я хочу відзначити за підсумками цих днів і тижнів воїнів 225-го і 425-го штурмових полків. Дякую вам, хлопці! Також Головком доповів щодо модернізації нашої армії – уже був затверджений відповідний план щодо переходу на нову організаційну структуру Збройних Сил України та створення корпусів. Зберігаємо увагу до цього – до виконання. Корпусна система потрібна. Ми обговорили сьогодні підходи до призначення командирів корпусів: це мають бути найбільш підготовлені, найбільш перспективні офіцери з бойовим досвідом і сучасним мисленням. Армія повинна бути сучасною. І головне – цінувати людей. Відповідні рішення будуть оприлюднені.
Ще не затихло протистояння на Інститутській, ще не втік «легітимний» янукович — а росія вже розпочала збройну агресію проти України, намагаючись підкорити нас у момент найглибшої кризи.20 лютого 2014 року — росіяни самі визнали, що саме в цей день почали свою операцію з захоплення Криму.Сьогодні минає рівно 4000 днів від тієї дати.4000 днів відчайдушного спротиву—нестерпних трагедій і видатних перемог; 4000 днів змін, розвитку і самоусвідомлення.Війна зачепила кожного з нас. Когось раніше, когось пізніше, але врешті-решт — усіх. Вже виросло ціле покоління дітей, яке не знає іншого життя.Але так не може тривати вічно. І не триватиме.Ми вже витримали 4000 днів, і витримаємо ще стільки, скільки буде необхідно. Війна закінчиться. І закінчиться на наших умовах.І у 2014, і у 2022 нам казали, що в нас немає шансів. Але ми тут не граємо в рулетку, а стоїмо за своє. А досвід показує, що дух сильніший за залізо.Позаду нас — складний шлях. Не менш складний — попереду. І ми його подолаємо.Слава Україні!
За цей тиждень росіяни завдали сотень ударів по українських містах і селах, по позиціях наших воїнів на передовій. Майже 700 авіабомб, більш ніж 600 ударних дронів – і це тільки тиждень.Кожного тижня російська війна триває лише завдяки здатності російської армії так тероризувати Україну та використовувати свою перевагу в небі. Саме тому важливо, щоб партнери все ж реалізували ті домовленості, які вже є між нами. Рішення саміту НАТО у Вашингтоні, а також рішення, ухвалені на зустрічах у форматі «Рамштайн» щодо ППО для України, досі не реалізовані повністю. Ми говорили з партнерами, і зокрема зі Сполученими Штатами, про можливість надання Україні ліцензій на виробництво систем ППО і ракет для них. У цьому немає нічого неможливого, і це тільки посилить наші спільні можливості гарантувати безпеку. Це саме така сила, завдяки якій можливий тривалий мир. Росія не зупиняє свої війни за бажанням – її можна тільки примусити до миру. І частиною такого примусу має бути достатня кількість та якість ППО.
Схоже, Путін доручив Фіцо відкрити другий енергетичний фронт проти України за рахунок інтересів народу Словаччини. Тільки це можуть означати погрози Фіцо перекрити Україні надзвичайне постачання електрики взимку в умовах російських ударів по наших електространціях і розподільчій мережі.Потреба України в імпорті електрики виникла лише через окупацію Росією нашої Запорізької атомної станції та цілеспрямоване знищення російськими ракетами й «шахедами» значної частини української теплової та гідрогенерації електрики. Завдяки героїчній роботі наших енергетиків і рятівній співпраці з ЄС, США, Британією, Норвегією, Японією та іншими нашими партнерами ми не допустили блекауту в Україні. Тепер Фіцо втягує ще й Словаччину в намагання Росії завдати болю українцям.Нагадуємо Фіцо, що, по-перше, підтримка злочинної російської агресії є абсолютно аморальною. По-друге, недалекоглядна політика Фіцо вже залишила народ Словаччини без компенсації за втрату російського транзиту газу, а також може залишити народ Словаччини ще без щонайменше 200 мільйонів доларів щорічно, які Україна сплачує за імпортовану електрику. Так, імпорт електрики для порятунку небезплатний, і це значні кошти. По-третє, для всіх у Європі та, зокрема, для народу Словаччини буде вигідніше з усіх поглядів співпрацювати із сусідами та ЄС заради збільшення постачання у Європу енергоресурів, зокрема газу з Америки й від інших партнерів, і тільки це може зменшити ціну на енергію для більшості сімей.Частка Словаччини в імпорті електрики в Україну близько 19 %. Уряд України працює з нашими сусідами в ЄС, щоб зберегти необхідний обсяг постачання електрики. Словаччина є частиною єдиного європейського енергоринку, і Фіцо повинен поважати загальноєвропейські правила.Будь-які свавільні рішення в Братиславі чи накази з Москви для Фіцо щодо електрики не призведуть до зупинки імпорту електрики в Україну, але точно можуть призвести до розриву чинної влади Словаччини з європейською спільнотою.
Сьогодні провів уже кілька нарад щодо оборонної тематики. Перша – це наше спеціальне виробництво, наші стратегічні галузі, наша зброя. Була доповідь Олександра Камишіна. В цьому році ми змогли вийти на значні результати по кількох напрямах. Це і наша українська артилерія – наші снаряди, наші гармати. Це і дрони – різних видів, для різних завдань, – які не лише допомагають фронту захищати позиції та знищувати окупанта, але й завдають ударів по Росії на все більшу глибину. Будемо це нарощувати. Перетнули позначку перших ста одиниць ракетного озброєння цього року. Друге за сьогодні – доповідь військових та Міністерства оборони. Головком Сирський, начальник Генерального штабу Баргилевич, міністр оборони України Умєров. Найбільше уваги зараз – Курахівському напрямку.І третє. Цей тиждень, на жаль, приніс Україні жорстокі російські удари по Харкову, Донеччині, Сумщині, Одесі, Запоріжжю. Фактично щодобово удари дронів. Також ракетні удари. І кожна зустріч, кожні перемовини з партнерами, які мають відповідні системи ППО, – це завжди розмова про додатковий захист України від російського терору.Дякую всім, хто працює заради України, і кожному, хто бʼється заради нашої держави та заради наших людей! Слава Україні!
Сьогодні дійсно особливий день, і в усьому світі одна новина привертає всю увагу. Абсолютно переконливий результат виборів в Америці. Чітке лідерство Президента Трампа. Я вітаю із цією перемогою. Взагалі для нас в Україні, в усій Європі надзвичайно важливо було увесь час чути слова тоді ще 45-го Президента Сполучених Штатів про мир завдяки силі – peace through strength. І коли це буде принципом політики 47-го Президента Сполучених Штатів, Америка й увесь світ від цього точно виграють. Недаремно так часто тепер згадують Рональда Рейгана – люди хочуть упевненості, хочуть свободи, нормального життя. І для нас це життя без російської агресії та із сильною Америкою, із сильною Україною, із сильними союзниками. Ми в цьому році говорили вже з Президентом Трампом і телефоном у липні, і особисто на зустрічі у вересні, і це були хороші розмови. На рівні команд маємо взаємодію. Як і завжди, безперечно цінуємо двопартійну підтримку Сполучених Штатів. По всім пунктам Плану перемоги ми говорили. На зустрічі в Нью-Йорку, також на зустрічах у Вашингтоні – у Конгресі, в Білому домі. І щодо оборони, і щодо економіки, і щодо майбутнього після війни маємо потенціал для міцнішої співпраці. Це те, що зробить і Україну, і Америку, і весь вільний світ більш успішними.
Росія повинна назавжди втратити контроль над Україною і втратити навіть бажання такого контролю.Це гарантія життя для України. І водночас – гарантія спокою для Європи.І щоб ми досягли цього, я прошу вас працювати на єдність в Україні та України – з партнерами. Переконувати партнерів. Бути тими, хто працює невтомно.Я дякую кожному й кожній, хто працює саме так заради України. Хто воює заради України.Я дякую всім, на чиїх плечах стоїть Україна.Іноді в час війни буває так, що суспільство поляризується. Але саме завдяки повазі один до одного та вдячності суспільство зберігається.Попри поляризацію. Ми не воюємо один з одним.Ми воюємо з Росією на полі бою, у міжнародних відносинах, в економіці, в інформаційній сфері та в людських серцях.Ми досягали й досягаємо результатів у битвах завдяки нашій єдності. Тому, будь ласка, не втрачаємо єдності. Працюємо разом. Заради України. Заради перемоги України.Якщо втратимо єдність в Україні – втратимо єдність у Європі.Якщо втратимо єдність у Європі – втратимо підтримку світу.Якщо втратимо підтримку світу – програємо в цій війні, як було століття тому.План перемоги, серед іншого, дозволяє нам усім в Україні об’єднатись ще більше навколо спільної мети.Хай наша спільна робота за Планом перемоги якнайшвидше обернеться миром для України.🇺🇦🇺🇦🇺🇦
18 серпня 2024 – 907 - й день війни в Україні.Ситуація під контролем Мирноградської міської військової адміністрації.За минулу добу ворог наніс авіаудар по місту, знищили недобудовану 9-поверхівку, пошкоджено 6 багатоповерхівок, аптеку, кінотеатр і дві крамниці. Одна людина загинула і четверо поранених. Околиці міста під постійними обстрілами. Працівники ДСНС залучились до ліквідації пожежі автомобіля внаслідок обстрілу.➡️Пункти незламності працюють цілодобово.➡️Керівництво працює 24/7.➡️В громаді оголошено примусову евакуацію сімей з дітьми.➡️Водозабезпечення.Фільтрувальні станції працюють на ДСНС, ВНС №12 та ЗОШ №10.➡️Електропостачання.Аварійно без світла м-н «Західний», район «5/6».Ремонтні роботи відбудуться сьогодні.Графіки відключення електроенергії не заплановані.➡️УКРПОШТА працюють відділення:85321 Мирноград 1, мікрорайон Західний, 11 – ПН-СБ 10:00-16:00; НД 10:00-16:0085327 Мирноград 7, мікрорайон Східний, 8/1- ПН-СБ 10:00-16:00; НД 10:00-16:00.➡️ 18 серпня переважатиме надзвичайна (V класу) пожежна небезпека!➡️ДСНС 063-571-46-93 диспетчер цілодобово.➡️Контактний центр 099-518-40-20.➡️Поліція 050-261-82-26 диспетчер цілодобово.➡️В громаді заборонено продаж алкогольних напоїв. ➡️Комендантська година з 17:00 до 09:00.Дотримуйтесь всіх правил повітряної тривоги, бережіть себе та своїх близьких.Росіяни продовжують цілеспрямовано бити по мирним жителям громади.Залишатися тут небезпечно!Не ризикуйте своїм життям! Евакуюйтесь своєчасно!#ММВА
Зараз, уже в серпні, потрібне посилення деяких правових позицій нашої держави. Перше. Ми маємо чітко гарантувати саме на законодавчому рівні, що наші воїни, які беруть участь у Курській операції, наприклад, та братимуть участь в усіх інших наших діях на території держави-агресора, будуть отримувати абсолютно всі виплати та преференції, які передбачені для передової. Друге. Кожен воїн, який захищає Українську державу, захищає наших людей, захищає нашу незалежність, заслуговує на визнання та максимальну підтримку. Це стосується, зокрема, тих наших воїнів – українських легіонерів, – які наразі мають громадянство інших держав, але поки що не України. Вони заслуговують бути нашими громадянами, громадянами України. Також це справедливо поширити і на їхніх рідних, на рідних наших героїв.Третє рішення. Має бути врегульоване питання трофейної зброї, яку наші воїни здобувають у боях. Ми маємо це владнати.І ще одне. Зрадники, які втекли в Росію після 24 лютого. Колаборанти, які працюють на війну. Всі злочинці, які пішли на службу російській державі. Вони мають бути позбавлені будь-яких звань і нагород в Україні, і це має бути зроблено реально – так, щоб рішення про позбавлення нагород не було лише декларативним, а дійсно фіксувало, як Україна ставиться до такої особи.І я прошу Верховну Раду України зібратися для розгляду цих питань невідкладно у найближчий час.
Мав продуктивну зустріч з давніми друзями Донецької області — з делегаціями Представництва ЄС в Україні на чолі зі Штефаном Шльойнінгом та Програми розвитку ООН в Україні на чолі з Яко Сільє.Наші партнери чудово знають про особливості нашого фронтового регіону, тож розмова була легкою і предметною.Разом зі своїм колегою Артемом Лисогором розповіли про поточну ситуацію у прифронтових громадах і гуманітарних хабах по всій Україні.Визначили чотири перспективні напрямки подальшої співпраці: налагодження партнерських взаємин на регіональному і муніципальному рівнях із країнами ЄС, підвищення спроможності регіональної влади і територіальних громад, підвищення впізнаваності Донеччини в інших регіонах України і за кордоном, а також збереження зв’язку донеччан в евакуації із рідним регіоном.Нас запевнили, що усі ці напрямки відповідають євроінтеграційним прагненням України, тож тут ми цілком можемо розраховувати на допомогу і підтримку.Дякую нашим міжнародним партнерам за постійну увагу до проблем Донеччини!