Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Хата Мирика
Added 06 Dec 2025

Хата Мирика

@mirekchill
Number of subscribers: 327
Photos: 357
Videos: 23
Links: 103
Description:
хочу багато грошей і щось стараюсь для цього робити

👥 Number of subscribers

327
Average/Day:: 0
Average/Week:: -4
Average/Month:: -7

📊 Messages per Day

0.1
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0.1

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 235 26-02-13 17:57
Дофамін і кортизол: дві протилежності в нашому світі.Всім гм,давно хотів написати пост саме на цю тему,бо вважаю,що це - основа,граніт, база,яку мало хто знає. Приємного читання☺️Дофамін - гормон задоволення. Він з'являється тоді,коли ми хочемо зайти в позу і в стані емоційного збудження починаємо рахувати профіти,яких ще не існує.Кортизол - гормон стресу. У важких ситуаціях,коли голова думає не раціонально.При мінусах в угоді,наприклад,активується саме цей гормон. Він вимикає стратегії і вмикає страх. Страх ще більшого мінусу,страх рано вийти з пози і недозаробити або,навпаки,пізно вийти з пози і схопити ще більший мінус.І виникає проблема: при профіті в організмі підвищується рівень дофаміну,ми отримуємо насолоду,кайф,який хочеться повторити ще і ще. А от коли неочікувано приходить рект,то підвищується рівень кортизолу і з'являється бажання відбити свою червону пнл. Це все супроводжується нераціональними рішеннями,такі як заходи в незрозумілі для себе угоди і перебирання сайзу,який ви можете собі позволитиЦі гормональні качелі максимально негативно відкликаються на наш організм,дуже часто після таких взлетів і падіннь "стирається" межа між зрозумілим і незрозумілим , раціональним і нераціональним,що переливається банально в лудку,яка діє в точності, як інші залежності у цьому світі: - дофаміновий пік,відчуття ейфорії - корзизолова яма,бажання повторити позитивні емоціїНасправді,ця тема стосується не тільки крипти,а й усіх інших залежностей. Але саме в цьому ідеальному варіанті казино,як трейдинг,вона вимальовується найяскравіше. Для мене очевидно,що ця робота не на все життя,тому що не хочеться потім вийти з цієї милої бульбашки зі зломаною психікою,нервовою системої і яскравим відчуттям гормональних качель.Що робити,щоб вийти з цієї залежності? У кожного по різному,але основний акцент повинен бути на тому,щоб перемкнутися на щось інше,щоб закривати недостачу дофаміну від крипто угод. Я от,до прикладу,знайшов цікаве для себе хобі - офлайн мафія,куди часто ходжу,а ще активне вивчення англійської мови. Знайдіть щось,що вам по душіНадіюсь,пост вам сподобався. Якщо так,то поставте якусь реакцію,щоб я знав чи писати ще такі лонгріди чи ні.І подумайте для себе: чи варто це все заради мрії? Питання риторичне, у кожного буде своя відповідь
👁 390 25-12-16 16:23
Що нового?Давно не було великих постів і нарешті з'явилося натхнення щось написати. Ласт 2 тижні в крипті нічого не роблю,хоч і є що. Втомився від періодичних відпочинків,які енівей супроводжувались паралельним ресьорчем і лудо угодами на ф'ючах,тому хочеться дійсно перезавантажитись,тим паче,коли багато проблем зі здоров'ям: перевірити зір,психіку і зуби. А ще зубочисткою пробив барабанну перетинку і зараз капаю каплі і п'ю таблетки)))Ще от скоро буде переїзд(на цей раз вже точно),через те і хочеться поскоріше розібратися з усіма проблемами,щоб з нового року почати камбек. Паралельно читаю і дивлюсь відосики по психології,філософії і наполеонівських війнах. Також перевів всі соц мережі,ігри і фільми на англійську. Цусіму недавно пройшов на японській мові з англійськими субтитрами. Дуже кайфую від цього процесу + таким чином ще краще вивчаю топ 1 мову світуСподобалась одна думка,яку недавно прочитав в одному тг каналі на тему "Мрія,Надія,і Захоплення". Знайшов у цьому до біса цікаву аналогію з собою в останні місяці) Постараюсь стисло розписати основну концепцію,а вона така: Мрія - сестра фантазій та мрій. Мріючи, ти забуваєш про все реальне, живеш в ілюзії. Ти мрієш про гроші і твоє серце солодшає від їх образу. Все до того моменту, поки ти не зазирнеш за лаштунки мрій і не згадаєш, що у тебе немає ні влади, ні грошей, ні краси, ні сили - нічого. Мрія приємна, але має бути в міру. І чим її менше - тим краще. Надія - середня сестра з трьох Сирен. Надія присипляє, придушуючи інстинкт виживання. Надія пробуджує уяву, яка, в свою чергу, народжує бажання, але бажання ці перевищують те, що дозволяє життя. Ти сподіваєшся на хороші умови, і прекрасне життя, але отримуєш перепрацювання, стрес і недосип. Надія солодко обіцяє гори успіху, але отримавши успіх лише наполовину, ти будеш розчарований, ніби не отримав нічого. Так ти замість захоплення від виконаних надій отримуєш розчарування. Надія на краще змушує нас розчаровуватися у поганому сьогоденні, майстерно підробляючи правду. Зачарування - старша сестра з трьох Сирен. Якщо песимісти та реалісти ще можуть не попастися Мрії та Надії, то Зачарування зачаровує всіх. Воно мор наших сердець. Не зачаровуйся, щоб не розчаруватися!Зачарування - не просто краса. Це маска, під якою може ховатися брехня, маніпуляція і влада. Ми зачаровуємося тим, що хочемо бачити. І тим даємо їм силу правити нами.Навколо крипти і грошей не крутиться весь світ,зараз на стадії переосмислення цього. В вірний напрямок рухаюсь чи ні - покаже час. Бай - бай👋