Source
Шуґáрт малює ✨ | DTIYS віт Оладки🦋Ваша задача: Намалювати мого ОСа Йоцукі в своєму стил...
451 Views/Reach
2026-06-22 18:39
Message №4358
🦋 DTIYS віт Оладки🦋Ваша задача: Намалювати мого ОСа Йоцукі в своєму стилі, використовуючи його дизайн. ✨Умови✨🦋Бути підписаним на мій канал: https://t.me/oladkaaart🦋Зробити репост цього допису собі на тгк або в разі його відсутності відмітити мене в сторіс в Інстаграмі, а також надіслати скрін у коментарі та написати свій порядковий номерок, якщо приймаєте участь. 🦋Можна змінювати позу, освітлення, але загальна зовнішність та елементи персонажу (хвости, вуха, лапки, відмітки) залишаються не зміненими! Більше деталей про персонажа та його дизайн буде в коментарях під цим постом. 🦋 ЗАБОРОНЕНО використовувати ШІ ( штучний інтелект ), копіювати інших авторів, та використовувати обмальовку.🦋 ЗАБОРОНЕНО приймати участь пророснявим/роснявим авторам, авторам, що ведуть канали російською та які хоч якось причетні до болотяних сусідів. 🦋Готові роботи надсилайте мені в особисті повідомлення @oladka_murr з посиланням на ваш канал!✨ДЕДЛАЙН ДО 30 червня✨❤️ Призи ❤️🤍1 місце : Акриловий брелок, плакат А4, 4 листівки та смаколики. 🤍2 місце: 3 листівки, стікерпак та смаколики. 🤍3 місце: 3 листівки, одиночні стікери та смаколики.Бажаю всім успіхів і натхнення ❤️Ваша Оладка✨