Source
Мінімалка | Купив той ваш як його там макдональцЧесно кажучи, на відкриття цього ...
2 910 Views/Reach
2022-10-18 21:29
Message №583
Купив той ваш як його там макдональцЧесно кажучи, на відкриття цього закладу як грандіозну "подію" мені було поєбати, тому що і раніше заходив туди максимум 3 рази в рік.Не тільки через те, шо в мене немає грошей.В основному я харчуюся комплексними обідами по 80 гривень, кебабами, біч-пакетами та нікотином. Часто зʼявляється таке дурне бажання замовити доставку в форматі "гуляти так гуляти", тобто на всі гроші. Приблизно на 250 гривень. І це бажання співпало з відкриттям маку у Львові, чом би й ні?)В додатку глово не знайшов, зайшов через гугл.Ті меню і картоплю я єбав, тому взяв класику, біг-мак і дабл чізбургер. І ше чізбургер на решту. Разом з доставкою заплатив приблизно 290 гривень, не краща інвестиція звісно, але вона трішки порухала дофамінові рецептори, і на тому дякую. Чекав як звичайну доставку, зашиву не було, але курʼєр запитав як мені вдалося, бо в людей не робе, а я сказав шо в мене робе.Поїв кожен бургер з переривом в годину, і шо можу сказати:Та хз, мак як мак. Згадав чому ходив туди частіше в туалет а не канапки їсти. За останні 2 місяці я 3 рази замовляв доставку бургерів в іншому закладі, і це було просто охуєнно та потужно. Наступні замовлення точно будуть за ними (десь в листопаді)Доречі знову канал оживляю.Налаштований серйозно. І цей во, коли ввечері вийшов в інтернет то бачив шо там кілометрові черги в маки, лол)))) Люди стояли в черзі за канапкою, а лежав на ліжку. Прикольно.