Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Міняйлук Сергій “VELMET”
Added 14 Jul 2024

Міняйлук Сергій “VELMET”

@miniailuk
Number of subscribers: 1 106
Photos: 790
Videos: 213
Links: 552
Description:
Особистий записник для загального користування.
Source

Міняйлук Сергій “VELMET” | Я теж переглянув відео, де Михайло Ткач озвучив плівки - ймовірно, зап...

Telegram community logo - Міняйлук Сергій “VELMET” Міняйлук Сергій “VELMET” @miniailuk
734 Views/Reach 2026-05-03 10:04 Message №1185
Я теж переглянув відео, де Михайло Ткач озвучив плівки - ймовірно, записи слідчих дій із квартири Міндіча. І знаєте, що найцікавіше? Воно навіть не про те, що там хтось комусь щось заніс, щось недофінансував, щось будував, щось “порішав”. Це вже, на жаль, майже не дивує. Найцікавіше - дивитися на все це і розуміти, що ми, можливо, сильно переоцінювали рівень організованості корупції. За умови що ми приймемо теоретично що записи дійсні.Бо в уяві суспільства корупція на такому рівні - це складні схеми, великі кабінети, конспірації, стратегічне мислення, холодний розрахунок. А по факту сидять дорослі дядьки, один із яких, ймовірно, міністр, інший - людина з “доступом до тіла”, і між обговоренням застав, будинків, бронежилетів на 7 мільйонів та “порішати сьогодні” плавно переходять до того, що вони вже становлять загрозу США на технологічному рівні.Найцікавіше, що ця інформація звучить максимально впевнено. І, судячи з діалогу, сприймається так само. Але це питання не тільки конкретних прізвищ. Це питання системи, де оцінюють не фаховість, освіту, інженерну культуру чи компетенцію, а доступ до “тіл посадовців” і вміння красиво набрехати на такому рівні, щоб самому в це повірити. І це, на жаль, не тільки наша проблема. Це вже хвороба часу. Окремо цікаво було дивитися епізод відео з співрозмовницею про будівництво будинка, особливо коли ти знаходишся в Горбовичах - на фоні будинку, збудованого за дуже схожою логікою. Для мене досі незрозуміло, що саме мотивує людей під час великої війни будувати такі споруди. Дурні гроші, які впали з неба людям, що, м’яко кажучи, їх не заслужили? Комплекси? Бажання довести самому собі власну велич? Жінка заставляє?Ну і окрема естетика – це цей «Прораб Наташа», яка вміло “розкатує” на камінці по 300 тисяч $. У Штребана теж був такий та купа готівки, яку через день дружина відвантажувала на кривий басейн із червоними рибками, переливами і всім цим провінційним уявленням про “успіх”.Якась реальність у нас остаточно розділилася. Є реальний світ - де війна, втрати, виробництво, відповідальність, нестача ресурсів і щоденна робота. А є абстрактний світ - де люди живуть у своїх “питаннях”, “рішанях” і фантазіях про рівень впливу.Проблема в тому, що ці два світи не можуть існувати окремо вічно. Вони все одно зіткнуться. І прикро не те, що це станеться. Прикро усвідомлювати, якими можуть бути наслідки.Дякую СПРАВЖНІМ, які по при все, на цьому фоні, тримають цю систему від калапсу…#міняйлук #miniailuk #новини Підписатись ⚡️ Відео на YouTube