збір для поважного старожили нашого комʼюніті. орфографію та пунктуацію автора збережено. усі збіги з іменами, організаціями, персонажами та подіями не випадкові.Маю нахабство і потребу відкрити збір:МИ - новостворений снайперський загін, що є частиною бригади у складі НГУ і наразі ми посилено готуємось до перших бойових задач. Більшість з нас донедавна були зеленими парубками, які прийшли з цивільного життя щоб захищати інтереси своєї Нації, та наразі наш шлях до становлення проходить разом з тими, хто бачив вогні пекла і тепер нам наворожили змагатися з ними пліч-о-пліч, чим я дуже пишаюсь.ВИ🫵 можете допомогти нам у такій банальній, але конче необхідній штуці, як придбання екіпірування. Тут міг бути мем про голих і босих, але я і справді пишучи цей текст такий. Ми не женемося за "модними" брендами, нас цікавить зручність і мобільність нашого захисного спорядженя. Дехто може справедливо зазначити, що держава видає новобранцям все що треба - це чиста правда, але броня яка була видана, вже на етапі польових тренувань руйнує все що пов'язано з хребтами, колінами і нервовими клітинами. Ми не хочемо вмерти від того, що заїбалися, або зламалися від ваги бронепластин які, хз, робляться з бетону і сталевих прутнів, не знаю, ми були б значно щасливіші загинути виконавши максимум своєї роботи якісно і ефективно. ТОЖ моя ціль - СТО тищ, мені навіть писати такі суми важко, я малограмотний і бідний, не бачив таких грошей, тож отак, дякую всім хто дасть грошей.Дайте грошей 🥹👉https://send.monobank.ua/jar/8o9C9Hq9oU
Зараз незвичайний збір.Лікування Роксі.Ні, цього разу не чергова автівка, яку я знайшов по дуже привабливій цині і знов вимагаю у вас грошей. Мова геть про інше. Можливо ви пам'ятаєте, я вам розповідав про інопланетянку серед харківських волонтерів? Ну якої на її рідній планеті заборонили передавати місцевим технології? Бо іншого пояснення, як Роксі встигає на більшості прилетів бути на місці раніше тих, кто приїхав розбирати завали вже с горячими кавою та іншим немає. Звісно. це не одна Роксі, там весь хаб такий. А що вони вже четвертий рік годують безліч людей. В першу чергу військових, ще і хостели для переселенців. Щоб ви розуміли масштаби, зараз приблизно 700 людей на день. Так он недавно я дізнався, що у Роксі онкологія. Причому вже достатньо довгий час. Просто ця _______ (вирізано цензурою), яку я за це________ (знов вирізано) нікому про це не казала. Онкологія це не тільки страшно. Це ще й дуже дорого. Зараз у більшості випадків є можливість викупити життя в раку за гроши. Але гроши потрібні велики. Спочатку Роксі витратила свої і родини залишки резервів. Не впевнений, що це було вірним рішенням, але воно хоча б зрозуміле. Але потім вона теж нікому не сказала. І почала брати кредити. А вот це вже було геть неприпустимо. Ми дізналися про це майже випадково. Роксі намагалася робити морду сапкою, але не на моєї зміні. Насилу мені вдалося витягти деталі і сумму. Станом на зараз сумма боргів перед банком складає 227 тис. грн. Вже гуртом з Ромою Князевим нам вдалося примусити Роксі відкрити банку. (Відверто кажучи, Рома відібрав в неї телефона і зробив все сам.) Але Роксі погодилася і пообіцяла більше від нас не приховувати стан справ. Нажаль, це занадто велика сума, щоб наше волонтерське ком'юніті могло закрити своїми коштами. Тому ми змушені звертатись до вас всіх. Саме змушені і саме ми усі. Бо це наша спільна справа. Ми не можемо залишити на самоті одну з нас у такий час. Тут не буде діагнозів та переліку ліків (в першу чергу хіміотерапія), яки вже прийняла і приймає зараз Роксі. Вона прямо заборонила це. Але ми домовилися, что я можу надсилати будь кому у особисті ці відомості по запиту. Я дуже прошу допомогти тій, хто дуже багато допомагає усі ці важки три з половиною роки. Допомогти всім нам. На лікування🎯 Ціль: 227 000 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/99chhM7qes💳Номер картки банки4441 1111 2758 4427