Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ЕміЛяси
Added 06 Dec 2025

ЕміЛяси

@milyasy
Number of subscribers: 286
Photos: 474
Videos: 33
Links: 116
Description:
тут будемо іноді точити ляси

👥 Number of subscribers

286
Average/Day:: -1
Average/Week:: -1
Average/Month:: 0

📊 Messages per Day

0.2
Last day: 0
Week average: 0.7
Average per day: 0.2

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 191 26-03-21 20:23
3 книги, які прочитала під час марафону:дівчина, яка впала під море 7/10це прям дуже лайтова та цікава казочка, яка переповідає одну корейську легенду.азійський сетінг, підліткове кохання, потойбіччя, боги і все шо любім доволі швидко читається, тож можете сміливо брати її, щоб вийти з нечитуна пташиний короб9/10декілька років тому дивилась фільм, але навіть не знала, що його знімали по книзі. ще й такій афігезній! дуже динамічна, піпец цікава, тримає в напрузі до самої останньої сторінки. це типу жанр горору, але я б не сказала, що мені було страшно, а більше нервово, через переживання за головних героїв коханці-поліглоти3/10ой госпаді, я не знаю, що мене дьорнуло купити колись цю книгу (окрім того, що вона дійсно гарно оформлена), а потім ще й взяти її на челендж…ПЕРШОЮ!:) це була абсолютна дікуха для мене, якась обсесія головних героїв сексом та постійна грязюка (в неприємному значенні цього слова)персонажі незрозумілі, їх мотивація теж, сюжет закручений, коротше, я прям не проніклась і не зацінила.3 бали даю просто за те, що вона дійсно гарно оформлена в українському виданні + досить легко читалась
👁 182 25-12-22 16:06
щось цей канал знову починає перетворюватися на дошку оголошень моїх анонсів, а дуже не хочеться бачити тут тільки це, тому дам трошки своїх лайф апдейтів для тих, кому цікаво:- у мене дуже крезі грудень вийшов, бо він почався з буккемпу, потім я одразу поїхала в Полтаву на дн мами, повернулась, познімала трошки контенту для співпраць, кліпнула очима і вже через 9 днів новий рік через те, що планів на місяць було багато, а він кудись так швидко пролітає, відчуваю тривожність, що нічого знову не встигаю і не зроблю все, що хотіла до 31 грудня і треба себе трошки заспокоїти - натомість я сама себе вписую у марафон щоденних відосів в інстаграмі 😂 (молодець Міль, генійка!)щоб ви розуміли, до цього була ідея щоденного постінгу цих влогмасів у форматі ютубу, добре шо я вчасно себе зупинила. але на ютуб в планах теж ще як мінімум одне відео до кінця року, яке буду знімати на цьому тижні - з цим всім виділила собі в середу день, в який я не буду ні з ким бачитися, нікуди летіти, нічого монтувати, а сяду заповнювати свій year review workbook, бо це моя щорічна традиція і я хочу її підтримувати, бо мені це подобається - також на вихідних до мене приїзджають гостювати друзі з Олевська, а в понеділок я вже їду в Полтаву, бо в цьому році буду святкувати з родиною трошки крейзі планів, бо паралельно за цим стоїть ще планування івентів для uareadersclubале я радію і тривожуся одночасно! якось так