👁 95
24-10-18 21:16
✶ ּ ֗🫧 ִ ּ — мої враження ! ну сюжет прикольний, мені подобається задумка. аніме розкриває проблематичність айдол-індустрії за лаштунками і це дуже круто, бо всі ми, або майже всі, знаємо, шо там відбувається, а якщо точніше, то пиздець повний і про це тре говорити. перша серія на півтори години - взагалі шедевр; найкраще, шо я бачила. так було цікаво.але...але, така штука, шо оцей амемія, той, шо став аквою, якийсь педофіл чи шо. ну типу йому на момент того, як в нього з'явилася саріна і підсадила його на бікомачі, було десь 30, а він був obsessed щодо цієї сарiни, які було 12, і ай, які 16, ну типу...bruh, wtf. а ше його ця фраза "от буде тобі 16" чи якось так..типу шчо. можливо це було зроблено для того, щоб зобразити, що в цій індустрії багато таких мужичків за 30, які фанатіють по 16-річним дівчаткам, але не знаю, не знаю, я подумаю над цим.до речі, коли ше велося промо аніме, то мені так до душі запала ай, а потім вона в першій же серії загинула...я так засмутилася, тю.оцінка — 8/10