Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Кефірня // Syluet
Added 06 Dec 2025

Кефірня // Syluet

@military_syluet
Number of subscribers: 67
Photos: 1,210
Videos: 234
Links: 117
Description:
Збірник помилок життя

👥 Number of subscribers

67
Average/Day:: 0
Average/Week:: 0
Average/Month:: +1

📊 Messages per Day

0.4
Last day: 0
Week average: 1
Average per day: 0.4

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 186 26-03-28 20:28
Не спиться, тому треба вам розказати щось цікаве на ніч. Вже відомо, що ми облишили Констаху, і зайняли інші рубежі оборони. Досить вигідні, бо вдається ефективно різати русака, поки він не може нічого зробити. На жаль на цьому напрямку було нарито не багато бліндажів, тож нам випала нагода зробити помиральну яму під себе. Їбашили по чорному увесь грудень, на щастя встигли до морозів і не довелось колупати крижану землю. Зробили гарно, надійно і комфортно. Тут або вже не вилазити з неї, або не залазити.Зиму звикали до нових ландшафтів, вивчали нові орієнтири і намагались не пропустити підорів по сприятливій погоді на їх користь дощі, тумани, та снігопади. Так і минула моя друга зима на цій балдьожній війні. Найцікавіше почалось в березні. Так би мовити останній ривок перед непроглядною гущавиною дерев, та безсенсовних відпрацювань в кущі, з яких жмих давно з'єбався. І початок весни геть радує. За одну зміну ми наїбашили більше, ніж за 2 попередні місяці.Раніше я не вірив в фпв як ефективний метод точкового вбивства піхота. Скиди завжди показували кращу статистику. Фпв добрі для укриттів, дальніх польотів і нагнати страху. Раніше робота так і складалась. Ми могли цілий день колупати нори, підвали та укриття без явного результату і особистого задоволення. Єдиною радістю було заїбашити антену підарським пілотам. А коли і випадала нагода відпрацювати по піхоті, то або не встигав долетіти, або падав в трьох метрах від жмиха і йому жоден уламок не залітав, або ще якісь фактори які так і не давали зняти класне відео, як ти кружиш підара в смертельному танці :)Але весна прийшла, вбивати будемо. Часи прайму. Якщо за день не було вбито жодного підара, день прожитий даремно. Найкращі відпрацювання, найкращі маневри, найкраща команда. Але можна краще 💅Набобраніч
👁 251 26-01-31 08:20
Добре, що ми про погане, від жалю підари не дохнуть, а від дронів таки дуже ефективно. Щоб підар помирав ще ефективніше, мене відправили у так зване відрядження під час якого я здобув навички польотів на оптиці. Враження наступні.Порівняно з радіо, оптика менш маневрина починаючи від висоти до поворотів. Якщо на радіо можна виставити певний кут дрону, відставити пульт і протягом польоту до цілі інколи коригувати його висоту, то на оптиці увесь політ доводиться тримати пульт і оминати рельєф не піднімаючи дрона вище 10м. Також оптику можна порівняти з змійкою. Це більше стосується району цілі. Намотувати кола навколо укриття досить небезпечно, бо можна натрапити на своє ж волокно і перервати його. Якщо на радіо їбе реб, то на оптиці обрив. За N кількість вильотів, вийшло 40% обривів. Очікував я кращих результатів, але вже як є. З опитикою і тип цілей міняється, нею ти не вбиваєш рандомного підара на дорозі, або висячу антену на мачті. Попасти у вхід до укриття також не є дуже ефективним. Маючи оптику, твоя задача залетіти якомога глибше всередину, аніж просто впасти на вході. Тут вже більше цінується хірургічна точність, аніж район цілі.Враження єбейші. Наробили біди багато, але можна краще. Доповідь завершив.