Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - МІДНАЙТ - Все про кіно🎬
Added 14 Jul 2024

МІДНАЙТ - Все про кіно🎬

@midnight_cinema_ua
Number of subscribers: 523
Photos: 10,600
Videos: 1,310
Links: 6,620
Description:
Привіт, кожному, хто завітав на канал! 👋 Він про фільми, серіали та все, що зв'язано з кінематографом 🎬 Ютуб: https://youtube.com/@midnight.cinema Співпраця - @ad_midnight_ua Дати заряд каналу - https://t.me/midnight_cinema_ua?boost
Source

МІДНАЙТ - Все про кіно🎬 | А що там касовим зборам?🏃‍♂️Як я і передбачав, у нас новий лідер річно...

Telegram community logo - МІДНАЙТ - Все про кіно🎬 МІДНАЙТ - Все про кіно🎬 @midnight_cinema_ua
242 Views/Reach 2026-04-15 09:41 Message №12333
А що там касовим зборам?🏃‍♂️Як я і передбачав, у нас новий лідер річного прокату. Мультфільм "Супер Маріо Галактика в кіно" при бюджетів в 110 мільйонів за два тижні зібрав 631 млн при жахливих відгукав. Але кого це хвилює, якщо це новий мультфільмів від студії Illumination. Вони завжди отримують посередні відгуки і завжди збирають під мільярд. Ну гаразд, майже завжди. Думаю, до виходу нового "Людини-павука" лідер змінюватись не буде.🚀Проєкт «Аве Марія» був попереднім лідером. Попри свій величезний бюджет в 200 мільйонів стрічка з Раяном Гослінгом продовжує впевнено йти до окупності за всіма метриками. 512 мільйонів зборів це вже близько до потрійного бюджету. Мені здається, що Amazon неймовірно задоволені прокатом, адже це їх найкасовіший фільм. І він ще досі добре збирає. В суботу лише в США зібрав 10 млн і найближчі тижні великих нових суперників не передбачається. Маріо все ж таки має іншу аудиторію. 🥰"Любить не любить" (The Drama) з Паттінсоном та Зендеєю при бюджеті в 28 мільйонів зібрав 43 млн. Завдяки скромному бюджету стрічка в мінус великий не піде, а може і в плюс полетить. Студія A24 продовжує штампувати якісні (хоча дехто оспорить це твердження) недорогі фільми, які знаходять свого глядача.🦌"Гра в хованки 2" за майже місяць зібрала 37 мільйонів при бюджеті в 14 млн. Це далеко не показники першої частини, хоч в плюс і вийшли.🦦І оскільки нового великого нічого не має, згадаємо ще "Стрибунців" від Pixar. Збори перетнули позначку 354 млн при бюджетів в 150 мільйонів. Я думаю, цей мультфільм не буде в підсумках року ні в провалах ні в успіхах. А от вже через півтора місяця вийде від цієї студії дещо, що має усі шанси там опинитись.❤️МІДНАЙТ на YouTube