Source
МетЛа | Від мене вимагають, тому я напишу 🦋, незважаючи на пізній час, але рап...
376 Views/Reach
2025-01-14 21:36
Message №2503
Від мене вимагають, тому я напишу 🦋, незважаючи на пізній час, але раптом для вас це занадто - не зважайте і далі гортайте.ЯКЩО ВИ ПОГАНО СПИТЕ вже десь тиждень або біля того (в сенсі: гірше, ніж спали раніше), без очевидних причин, і не знаєте, що з цим робити, існує припущення, що ви потрапили в резонанс, через особливу чутливість. І до вас намагається увійти певний потік - назвемо його "інформація" - який наразі є надто важким для сприйняття тобто прийому. Бо воно теоретично не мало чіпати настільки широкий загал, але чомусь зачіпає. Щоби не ускладнювати: є два протилежні рішення, як в цьому собі зарадити. Оберіть, яке вам підходить, зробіть та повертайтесь до сну.1) Заблокувати чутливі зони.Перед сном вмийте обличчя холодною водою та потім ніжно витріть. Заплющіть очі, візьміть до рук м'якого чарівного рушника (уявного) та оберніть їм свою голову, на кшталт хустки або тюрбану, включаючи вуха. Простягніть долоні вперед, зберіть кінчиками пальців кілька солодких краплин сон-трави та покладіть на повіки й обличчя. Далі - вдягніть м'якенькі захисні рукавички (шовковисті, наче котячі лапки) та йдіть собі спать. Очі можете розплющити, коли доробите, можете прямо так й засинати - якшо робили у ліжку. Важливо: місяць, що зараз на небі, не має світити на вас у вікно, тому, перед тим, як лягати, закрийте штори, якщо вони були відкриті.Все.2) Відкрити канали, протерти локатори, налаштувати прийом - якщо ви вважаєте, що вам це потрібно.Важливо: ви приймаєте рішення самостійно і відповідальність - на вас. Я не обіцяю нічого конкретного, але розблокувати - це другий варіант дій, протилежний. Щоби почати спати.Прийняти потік - не значить усвідомити чи зрозуміти, але зайва напруга піде, і ви станете провідником, доєднаєтеся тбм до спільної справи. Якщо ви вважаєте, що вам точно треба.Що робимо:влаштовуємося зручно (можно у ліжку), заплющуємо очі (щоби не відволікатись) та починаємо м'яко масувати своє чоло кінчиками пальців (можете і шкіру під волоссям помасувати, якщо захочете, - це допомагає зняти напругу), закінчуємо масаж, розташувавши пальці обох рук на чолі, навколо очей за такою схемою:мізинці - між брів, в зоні "третього ока", великі пальці - на скронях, всі інші - на чолі. Тримаємо так кілька секунд.Потім беремо себе за мочки вух та обережно тягнемо їх в напрямку вниз і назад (в бік потилиці), м'яко, не сильно, - відкриваємо вушні канали. Знову лише кілька секунд.Далі кладемо ведучу долонь в зону сонячного сплетіння та вирощуємо там красиву та пишну квітку, яка пульсує, повільно розгортаючи пелюстки.Потім складаємо долоні одна до одної та легенько стискаємо, відчуваючи диве тепло (тримаємо кілька секунд і відпускаємо).Робимо повільний видох із глибини себе, в напрямку вікна, вкладаючи у цей видох своє вітання "Це - я".Все. Лягаємо спати. Якщо щось насниться та запам'ятається - зранку обов'язково це запишіть. Якщо не запам'ятається нічого - значить так треба.Не треба хвилюватися, в будь-якому випадку.Розслабтеся та гарно спіть.Якщо хтось з ваших знайомих також погано спить останніми днями - розкажіть йому про оце#ОксанаФранцева