Всім привіт, збір від дружніх медиків.Далі пряма мова 💙💛Зима близько, тож потрібно трошки вашої допомогиЯ працюю на евакуаціях, маю довезти поранених в максимально гарному стані до наступного етапу, а гіпотрермія - ворог. Тож прошу вашої допомоги, можливо в когось є пледики непотрібні (невеликі) але чисті, футболки, кофти, спортивні штанці (те, що можна натягнути на пораненого, після того, як я зріжу з нього мокрий та брудний одяг і позакриваю всі кровотечі), теплі шкарпеточки, і було б взагалі ідеально ще тапки (шльопанці) бо часто взуття теж стає непридатним, якщо поранення в стопу і банально натягнути берці вже неможливо.А також я як тимчасовий (але надовго) медик роти, стикаюся з постійними соплями, кашлями, температурами, бо починається сезон мокрих ніг, які не можна посушити на літньому сонечкуПотрібні ліки:Парацетамольні пакетики, (фервекс, фармацитрон чи щось типу того)Сиропчики від кашлю (плющ, подорожник)Льодяники від кашлю та від болю в горлі (бронхо-веда, стрепсілс)АЦЦ в пакетиках/шипучих таблеткахСпреї для носаЦе все уходить в неймовірних кількостях, тож буду вдячна за допомогу Куди відправляти - звертайтесь до @hassliebe_foxyPS Якщо ви з багатої сім'ї і захочете надіслати турнікети, то шана і подяка! ♥️♥️♥️
Ми не встигли зібрати кошти для бійців…Ми мали тиждень, щоб закрити запит на 350 000 грн і придбати прилади нічного бачення та тепловізори для двох підрозділів штурмової бригади «Буревій» перед їхньою відправкою в саме пекло. І я дійсно вірив в те, що в нас вийде. Я вірив, що всі, хто побачить допис, зрозуміють, наскільки важливі ці речі, як без них смертельно небезпечно їхати вночі замінованими дорогами. Як тяжко виявляти ворогів раніше, ніж вони побачать наших військових…Але воїни вже на нулі. Без ПНБ. Без теплаків. А збір зупинився…Чому? Я не маю відповіді…Можливо тому, що прохання про допомогу було не достатньо переконливе? Не емоційне? Не жалісливе?Все частіше здається, що ми ніби живемо в якомусь реаліті-шоу, де наших військових кинули в якийсь котел із чортами, а суспільство спостерігає, як їх вбивають. І якщо публіці не сподобається, як її просять про допомогу, то вона ці кошти краще витратить на власні потреби…Авжеж, мова не про тих, хто допомагає. Але більше половини суми із зібраних на даний момент 219 000 грн задонатила одна людина. ОДНА! Розумієте? А на інших 1200, які бачили допис про збір, приходиться все інше. Висновки робіть самі…____________________________________Я попросив бійців за можливості записати ще одне звернення вже з передової, щоб «атмосферка» була більш переконливою. Але вибачайте, тут вже доведеться трошки почекати, поки вони «облаштуються» і знайдуть «кращі декорації», щоб ще раз як слід попросити про допомогу…А поки чекаєте, може знайдеться ще кілька бажаючих закинути на збір пару гривень.Банка Моно: 5375 4112 0791 6045 https://send.monobank.ua/jar/AUFXzhFAGEКартка ПриватБанк: 5168 7451 3845 6436 (Берко М. О.)________________З повагою,Андрій Вергуленко, команда БФ «EDELVIRA»