Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Meme Well
Added 06 Dec 2025

Meme Well

@memewell
Number of subscribers: 549
Photos: 8,240
Videos: 1,710
Links: 1,910
Description:
ᛗᛊᛗᚤᛗᚻ᛬ᛈᛏᚤᛒ᛬ᚺᚻᛕᚦᛚᛟᚤ᛬ᚻᛊ᛬ᛋᛗᚹᛊᛗ @GiveMeYourMemebot https://t.me/boost/memewell

👥 Number of subscribers

549
Average/Day:: 0
Average/Week:: -1
Average/Month:: +3

👁️ Average views per message

85
Average/Day:: 103
Average/Week:: 72
ERR: 15.48%

📊 Messages per Day

7.5
Last day: 11
Week average: 9
Average per day: 7.5

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 81 26-06-09 17:50
У Північній Ірландії дикий негр мало не обезголовив місцевого: чоловіка врятували перехожі.У місті Белфаст, столиці Північної Ірландії, яка є частиною Велокої Британії, вчора ввечері у районі вулиці Кіннеард-авеню негр повалив чоловіка на землю і спробував його обезголовити, наносячи удари ножем в області шиї. Напад був знятий місцевими жителями, які згодом змогли нейтралізувати нападника за допомогою палиці для метання. Поліція практично відразу прибула на місце злочину, та затримала африканця за підозрою у замаху на вбивство, наразі він перебуває під вартою. Чоловік віком близько 40 років, який отримав поранення обличчя, шиї та спини внаслідок нападу — дивом вижив, перебуває в лікарні, його стан оцінюється як важкий. Влада не розкриває міграційний статус злочинця, але стало відомо, що він родом з Судану. Британські посадовці вважають цього мігранта — цінним членом британського суспільства. Деякі українські нардепи бажають, щоб українське суспільство мало таких самих цінних членів, які ночами будуть різати голови українцям. ☠️ @vallholl
👁 87 26-05-10 14:03
Знайомтесь - на світлинах українська дівчина КатеринаНа першій світлині, вона у вишиванці. На другій світлині, Катерина вже у формі молодіжного парамілітарного підрозділу окупантів "Юнармії".Як так сталося?Катерина знаходиться на території, яка зараз тимчасово окупована. Відповідно, московські окупанти роблять все, щоб поневолити свідомість українських дітей.Ще недавно, Катерина читала вірші Лесі Українки, а тепер змушена прославляти московську окупаційну армію.І це наша проблема, друзі. Московити вміють перетворювати українців на рабів. Вони це робили історично з часів Руїни, вісь період існування російської імперії, під час Першої та Другої світових війн. Вони змушували міліони українських людей битися в усіх своїх війнах за свою недоімперію. Весною 1945 року, гулаг переміг над бухенвальдом. Але в той же час, світ закрив очі на більшовизм, який крокував по планеті міняючи назви та обриси. І тепер ми маємо результат - найкривавіша війна в Європі з часів ДСВ.Московити роблять це зараз, у тому числі руками манкуртів та поневолених народів. І там, де крокує їхній кривавий чобіт, пропадає все українське: мова, традиції, самобутність, культура.
👁 64 26-05-07 18:49
MILITANT ZONE – ART CONTEST 2026Militant Zone оголошує новий відкритий конкурс тематичного мистецтва, присвячений#BulletCrownedKingReignsМи запрошуємо дизайнерів, художників та ілюстраторів з усього світу надсилати свої роботи — щоб позмагатися за призи та стати частиною майбутніх проєктів Militant Zone.Від самого початку нашою метою було привнести нову енергію в сцену, яка надто часто повторює саму себе. Візуальна мова має значення — в арті, у мерчі, у всьому, що ми створюємо. Цей конкурс — спосіб знайти та підтримати митців, які поділяють це бачення.$3000 призовий фонд:1-ше місце — $10002-ге місце — $5003-тє місце — по $250 (кожному)Дедлайн: 21 грудня 2026Надсилання робіт: [email protected]Хто може брати участь?Будь-хто — як професіонали, так і аматори: графічні дизайнери, художники, ілюстратори та графіті-артисти.Яка тема?Центральною фігурою залишається Мертвий Король — увінчаний кулевою короною. Учасники можуть вільно переосмислювати цей образ, зберігаючи ключові елементи:череп, кулева корона, палаючий погляд. Ви також можете досліджувати пов’язані образи та ідеї: Некрократор, Король-що-спить-у-горі, а також теми війни та спадщини. Ширші теми можуть охоплювати північну міфологію та символічні образи: Ірмінсуль, драккари, Вотан, WJ, тематику проєктів Militant Zone, Україну та Українську Армію (включаючи РДК), а також інші споріднені мотиви.Які формати приймаються?Цифрове мистецтво є пріоритетним (растр або вектор),але допускається будь-який медіум — включно з традиційними техніками та графіті.Використання інструментів ШІ вітається — особливо у поєднанні з сильною художньою постановкою та дизайнерськими навичками.Ми цінуємо авторство, композицію та здатність сформувати чіткий візуальний результат.Відібрані роботи можуть бути використані у майбутніх релізах і проєктах Militant Zone.Процес відборуПереможці будуть обрані журі Militant Zone.Як подати роботуНадсилайте свої роботи на: [email protected]Формат: JPG або PNG(бажано з розумним розміром файлу)Ви також можете публікувати свої роботи у соціальних мережах, використовуючи:#BulletCrownedKingReigns
👁 69 26-04-30 08:43
Ізраїльська компанія з імпорту зерна «Цанцифер» повідомила сьогодні вранці, що відхилить російське судно Panormitis. За словами компанії, російський постачальник пшениці, підозрюваного в крадіжці зі сходу України буде змушений знайти інший порт для розвантаження. Це перший випадок, коли партія зерна, підозрювана в крадіжці, була повністю відхилена і не розвантажена в Ізраїлі, пише видання TheMarkerЗа оцінками експертів вартість вантажу з зерном становить близько 7 мільйонів доларів. Саме компанія «Цанцифер» мала отримати цей вантаж. Генеральний директор компанії Ітай Рон заявив, що це «перші судна з моменту початку війни між Росією та Україною, щодо яких стверджується, що вантаж на них “нечистий”». Пізніше «Цанцифер» звернулася до Міністерства закордонних справ Ізраїлю з проханням надати вказівки щодо розвантаження судна, а сьогодні вранці ухвалила рішення його відхилити.У компанії, натомість, вважають, що постачальники [росіяни] можуть подати позов про відшкодування вартості вантажу. ℹ️ «Цанцифер» — одна з найстаріших і найбільших компаній-імпортерів зерна в Ізраїлі. Її заснував 100 років тому Цві Цанцифер, який емігрував з Росії. Сьогодні компанією керують його сини та онуки. Компанія спеціалізується на фуражному зерні для годівлі сільськогосподарських тварин. Вона імпортує зерно з Європи, США та Південної Америки.У компанії стверджують, що на практиці неможливо встановити походження пшениці, закупленої в Росії. Водночас експорт російської пшениці не підпадає під санкції. ...Як показує розслідування газети Haaretz, Судно Panormitis було завантажене саме за схемою суден-«живильників» (feeder ships), коли невеликі судна перевантажують зерно на велике судно-балкер, яке потім прямує до експортних ринків. Під час перевантаження судна вимикають транспондери, що дозволяє фальсифікувати походження вантажу.За даними України, Panormitis було завантажено з судна-«живильника» Pasterikov, яке до того стояло в Бердянську. Через щільну хмарність у дні завантаження неможливо було підтвердити цю інформацію за допомогою супутникових знімків.
👁 79 26-04-18 18:02
Терористичний акт у Києві сьогодні - це чергове нагадування про те, що заборони працюють переважно для законослухняних. Людина, яка має намір стріляти, не діє в межах правил. Вона знаходить зброю там, де може, і використовує її тоді, коли вирішує.Навіть у випадках, коли зброя формально є легальною, це не означає, що система працює ефективно. В Україні досі відсутній повноцінний закон про цивільну вогнепальну зброю, через що дозвільна система залишається такою, що не забезпечує належного контролю.У цей момент усе зводиться до простого питання: що має той, хто опинився поруч? Як правило — нічого. Ні інструменту захисту, ні можливості вплинути на ситуацію. Лише очікування, що хтось встигне приїхати.У реальності в таких ситуаціях вирішують секунди. Різниця між жертвою і тим, хто здатен зупинити загрозу, часто полягає саме в наявності або відсутності можливості діяти одразу. Це неприємна, але базова логіка насильства.При цьому український контекст складніший, ніж проста дискусія про кримінал чи побутову самооборону. Після початку повномасштабного вторгнення стало очевидно, що країна перебуває у стані довготривалої загрози. Йдеться не про абстрактні ризики, а про системну небезпеку з боку терористичної держави «росія», яка не визнає ні правил ведення війни, ні взагалі права на існування незалежної України та української нації. Це держава, яка цілеспрямовано веде війну проти цивільного населення, ігнорує будь-які норми і будує свою політику на насильстві.У таких умовах питання зброї неминуче виходить за межі «можна чи не можна» і переходить у площину ролі громадянина в системі безпеки незалежної держави.Фактично держава вже продемонструвала, що в критичний момент вона готова покладатися на озброєних громадян. Це відбулося на початку вторгнення - автомати Калашникова з можливістю ведення автоматичного вогню роздавалися громадянам за спрощеною процедурою. Але далі ця логіка не була продовжена. Навіть у питанні зниження віку для придбання нарізної зброї прогрес відсутній, а питання короткоствольної зброї, особливо в контексті самозахисту, фактично не просувається. Громадянин знову розглядається радше як об’єкт захисту, а не як його учасник. Тут і виникає розрив.Додатково цей розрив підсилюється нерівністю доступу. Рішення про обмеження для громадян ухвалюють передусім народні депутати Верховної Ради України. І при цьому значна частина з них має нагородну зброю, у тому числі автоматичну. У такій конфігурації аргументи про «небезпеку для суспільства» виглядають як подвійний стандарт: для себе - можна, для інших - ні. Це вже не про безпеку як таку, а про ієрархію доступу і рівень довіри до громадянина.Звичайно, твердження, що легалізація короткоствольної зброї повністю запобігла б подібним випадкам, є спрощенням. Жоден інструмент не дає абсолютної гарантії. Але він змінює баланс можливостей у конкретний момент - між тим, хто нападає, і тим, хто змушений захищатися.У підсумку це питання не тільки про зброю. Воно про просту річ: чи довіряє держава громадянину і дає йому можливість діяти, чи залишає його в ролі того, хто може лише чекати на допомогу.
👁 69 26-03-31 17:59
#СтопНаркоШопНаркоторговці отруюють наші міста, руйнують життя та майбутнє нашої молоді. Вони діють відкрито, маскуючись під "сувенірні лавки" та кафе. Ми більше не можемо стояти осторонь!#СтопНаркоШоп — це спільнота небайдужих громадян, які об'єдналися для боротьби з цією заразою. Наша мета змусити наркобізнес зникнути з вулиць наших міст!🗣Що ми робимо?Моніторинг: Збираємо інформацію про місця продажу наркотиків, методи роботи наркошопів та осіб, причетних до їх діяльності.Інформаційний тиск: Викриваємо наркоторговців та їхніх пособників. Поширюємо інформацію про їх діяльність, щоб зробити їх існування нестерпним.Закликаємо власників приміщень та онлайн-платформ не співпрацювати з наркоторговцями.Висвітлення діяльності активістів: Цей канал стане рупором для всіх, хто бореться з наркотиками. Ми будемо публікувати докази, результати роботи та історії успіху активістів.🗣Твоя участь важлива. Ти можеш допомогти нам:Анонімно повідомляти про осіб що пов'язані з наркобізнесом (продавці, охоронці): Надсилай інформацію на @stopnarkobotuaНадсилати фото / відео акцій прямої дії проти "U420" та іншої зарази, будемо публікувати анонімно або ж з відміткою автора за твоїм бажанням: Надсилай інформацію на @stopnarkobotuaПоширювати наш контент: Розкажи про нас друзям та знайомим.
👁 65 26-03-30 19:41
🇺🇸Рубіо збільшив майже у дванадцять разів популярність серед МАГАУ США відбулася Конференція консервативних партій (СРАС), куди запрошують і закордонні консервативні рухи, але нас цікавить, що зараз це фактично захід ядра МАГА у США.Тобто там присутні найбільші лоялісти Трампа. І там є традиційне голосування за тих, хто очолить консервативний рух на наступних виборах. Зазвичай це голосування називають «раннім барометром», до кого схиляються найбільш консервативні кола Республіканської партії.Так ось результати:• Венс набрав в умовному голосуванні — 53%Рубіо35%• Губернатор Флориди Рон ДеСантіс та Дональд Трамп-молодший — 2%• Міністр війни Гегсет, губернатор Техасу Еббот, директор нац. розвідки Габбарт — по 1%.Так ось цікаве те, що рік тому на цьому ж голосуванні:• Венс мав 61%• Рубіо — лише 3%А друге місце тоді посідав ексрадник Трампа Стів Беннон — 12%Тож, що цікаво, це те, що серед найбільших МАГА-прихильників (лідерів) за рік Рубіо значно наростив власну популярність з 3% до 35%, Рубіо «з'їв» популярність МАГА-ідеологів, як Беннон, з 12% до менше 1% і трохи «відкусив» від Венса — з 61% до 53%.А тут представництво поміркованих республіканських кіл мінімальне, а незалежних виборців практично відсутнє, де Рубіо є більш популярним.Тож⤵️📌 1. Рубіо, схоже, «з'їдає» базу, яку Трамп мав передати Венсу;📌 2. Все більше дії Рубіо будуть проходити через його реальну можливість висування;📌 3. Рубіо буде намагатись НЕ повторити досвід Ніккі Гейлі, яка була популярна в поміркованих колах, але малопопулярна в МАГА-спільноті, що не дозволило їй перемогти у праймеріз. У 2024 році в аналогічному МАГА-голосуванні Трамп отримав 94%, а Гейлі — 5%.🛑Тelegram🛑Сайт🛑Instagram🛑Twitter🛑Мерч 🛑 Підтримати
👁 69 26-03-27 13:03
Невідомі добродії провели серію акцій проти наркошопів в українських містах.Від Харкова, до Києва і Львова — українська молодь завітала до наркопритонів мережі U420 та провела ряд інформаційно-попереджувальних заходів. U420 позиціонує себе як "кафешопи з продукцією на основі легалізованого канабісу", легалізація якого була пролобійована за зовнішні грантові надходження маніпуляціями на проблемах ветеранів. Перші "легальні" наркопритони з'явилися у Києві весною 2025-го року, а нині ця мережа розрослася до трьох десятків притонів в столиці і інших великих містах.Відомою мережа стала завдяки численній рекламі в інтернеті, зокрема і з залученням відомих блогерів з багатотисячною аудиторією. Серед них – актор Тарас Цимбалюк, Анна Алхім, Оля Рибай, Юлія Шелудько, Дана Грін та інші. Але мало того, що наркотики ПТСР не лікують, так ще й журналісти з'ясували, що ці притони продають наркотики неповнолітнім під виглядом "сувенірів", отруюючи наших дітей. Тому радикальна молодь вирішила не чекати реакції від правоохоронних органів, а діяти.☠️ @vallholl
👁 84 26-02-16 09:24
Про культистську природу лівих: Однак, як і у випадку з іншими істинами, про які я писав, на істину енвайронменталізму можна покладатися, доки вона не стане брехнею. Як і в інших випадках, цей перехід від істини до брехні відбувається, коли на зміну політичному імпульсу приходить релігійний. Активісти громадських організацій і зелені політики представили екологічну проблему як протистояння між силами темряви й силами світла. Сили темряви аналогічні традиційним мішеням лівої критики: великому бізнесу, ринку та «жадібності» й «егоїзму», які нас знищують. Проти цих могутніх сил виступають сили світла: активісти, громадські організації, люди, які надихаються безкорисливою турботою про майбутні покоління, а не прагненням власного комфорту. І оскільки такі люди не мають величезної інституційної та економічної влади, яка є в їхніх опонентів, вони мусять закликати іншу, вищу силу, яка представлятиме їх — силу держави, що може скористатися законом, щоб придушити егоїстичну поведінку тих, хто в протилежному разі зруйнує планету.Якщо представити це в такий спосіб, з усіма відомими нам ідеологічними прикрасами, ліва позиція самою своєю логікою спричиняє появу правої позиції, яка захищає особисту свободу й ринки проти страхопудала державного контролю та владної диктатури. Разом із загостренням ідеологічного конфлікту під сумнів ставлять усе, що не має викликати сумнівів, факти фабрикують, дослідження політизують, а законне використання держави й легітимна сфера приватного підприємництва випадають із виду під шквалом звинувачень. Урок, який консерватори мають із цього винести, такий самий, як і той, який вони мають винести з інших масових рухів солідарності, які я згадував. Вони мають засвоїти урок із конфліктів навколо захисту навколишнього середовища: політичні рішення приходять знизу й формуються мотивами реальних людей. Вони не навʼязані згори тими, хто з підозрою ставиться до інших людей і прагне замінити їх чимось кращим. — Роджер Скрутон Як бути консерватором
👁 88 26-02-06 13:49
СЛОВО КОМАНДИРА. ПРО ОБМІН ПОЛОНЕНИХ.Нарешті, завдяки роботі великої кількості людей, вдалося зрушити процес обміну військовополоненими з мертвої точки. Сьогодні до України після 45-ти місяців російського полону повернулись четверо військовослужбовців 12-ої бригади спецпризначення «Азов» та пʼятеро військовослужбовців 15-ої бригади «Кара-Даг».З поверненням додому, побратими. Випробування, які довелося пройти вам, неможливо уявити. Ви продемонстрували силу та міць азовського духу і не зламалися під колосальним тиском ворога. Дякую вам за ваші мужність та вірність Україні.Вдячний всім бійцям Сил оборони, чия важка та вкрай небезпечна робота дозволяє поповнювати наш обмінний фонд. Також я вдячний Президенту України, представникам МВС, СБУ, ГУР, «Асоціації родин захисників Азовсталі», а також всім дотичним до процесу обміну військовополоненими і тим, хто забезпечує постійну увагу до питання наших полонених на порядку денному в усьому світі.Майже чотири роки більше 700 азовців знаходяться в російському полоні. Працюємо над поверненням додому кожного з них!© Полковник Денис Прокопенко  командир 1-го Корпусу НГУ "Азов".