Source
Melnyk TV | Справа Януковича і Медведчука живеКрайній раз на офіційному рівні нас ...
153 Views/Reach
2025-01-28 16:36
Message №9092
Справа Януковича і Медведчука живеКрайній раз на офіційному рівні нас називали "деструктивними радикалами" ще за часів Януковича. В повсякденні "агентами Кремля" нас любив називати Сивочолий, "войовничою меншістю" громадянин Зеленський, ну а просто "радикалами" вся медіаімперія Медведчука і його медіа шл#шки різної статі.Тепер же стару добру традицію в боротьбі із правим чином вирішив очолити керівник Чернігівскої обласної Служба безпеки України Олексій Лях. В інтернеті про нього достатньо інфи, тому я не буду на це відволікатись.Але поставити в один ряд з ліваками-анархістами "Цетурію", "Національний спротив", "Права молодь", "Відар" та інших це тупо і явно видає стиль слідаків часів Революції гідності, для яких всі хто мав червоно-чорні стрічки був ворогом.Хлопці і дівчата з цих організацій не те що з першого дня великого вторгнення на війні. Вони воювали за Україну, ще коли це не було мейнстрімом. І зараз вони воюють і залюбки візьмуть Ляха до себе в окопи. Ближче познайомитись і разом подекламувати Декалог націоналіста